Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Váš první sraz Peugeot clubu


radim.1008

Recommended Posts

Částečně první a jediný sraz byla mezi zastávka v Čelákovicích 2 roky na zpátek mám zato.. byl jsem tam víceméně první a čekal na ostatní až dorazí.. já tam byl na kole..

no první dojem: sakra co tam budu dělat znám se akorat s Gabrielem.. nakonec sním sem skoro nemluvil a kecal u stolu mám pocit s Mohym.. atmosféra luxusní a nic takového jako ty si kdo co tu chceš :D

edit: jo ještě jsem potkal a stavil se alespoň na pokec když kluci jeli do Mordovi rokle. Ale teď nwm co bylo dřiv nějak mi to splývá 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První byl na Seči, rok? asi 2010 nebo tak nějak, nikoho jsme neznal, ale Pe.tr se mě ujal, ještě jednou díky. Nádherná scéna s kachnou. Pepito se synem v chatce, super pohoda, jen mi bylo blbě a tak jsem v sobotu odpoledne odjel. Další byl Kokořín, ale také jen na pátek a pryč z časových důvodů, pak Jindřichův Hradec na celé tři dny, super poznal jsem Hamplíka, Zlatku, Hurvajze a spousty dalších fajn lidí a hlavně Scretchovic rodinku, zjistil jsem jak rychle někteří dokáží slézt z horní palandy, když potřebují udělat venku ryby natéééé. Pohoda, jen ten fotbálek, ten fotbálek. To bylo gólů jak na mistrovství. A zelená.

A pak poslední byl u Trutnova, letní olympiáda, sice pršelo, ale jinak velmi dobrá parta Minimaxa, Péťa prostě super. Takže za mě dobrý.

Snad vyjde víc času. na jindy.

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni sraz byl v praze a prvni velky byl Krivoklat 2007. A co mi chybi? Uz tu na srazech nevidim stare tvare, ale to je proste vyvoj. Nicmene mi na srazech chybi vetsi kolektivni zabava. Pamatuju si kdy jsme v hospode udelali hromadnou balonkovou bitvu...... tusim Sec, nebo na Sebetove jsme si do pusy pousteli helium a pak kecali nesmysly :D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Scratch napsal:

Prvni sraz byl v praze a prvni velky byl Krivoklat 2007. A co mi chybi? Uz tu na srazech nevidim stare tvare, ale to je proste vyvoj. Nicmene mi na srazech chybi vetsi kolektivni zabava. Pamatuju si kdy jsme v hospode udelali hromadnou balonkovou bitvu...... tusim Sec, nebo na Sebetove jsme si do pusy pousteli helium a pak kecali nesmysly :D. 

No tak u toho helia jsem byl taky a že jsme pak ve tři ráno po tom heliovym dýchánku promlouvali přes megafon celýmu kempu. Naštěstí nebylo poznat kdo to mluvil a tak ti co spali nevěděli na koho maj být nakrknutí, že nemůžou spát..  Ti co se snažili spát tak těch bylo 95% osazenstva kempu.. Mám doma fotky ale ty sou pro jistotu zamčený.. No a to, ze jsme do těch balónků strikali pěsti s hoodne nemravnýma komentářema raději nebudu zmiňovat... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...