Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Tak zatím nic, prodejce se zatím od začátku března neozval, tak tam budu asi muset zajít a poptat se co a jak. Vím jen o vyhořelé fabrice v Mostě na palubní desky, myslím ale, že vyhořela někdy koncem ledna. No nic budu dál trpělivě čekat, zatím mám čím jezdit, ale už mi to přijde trochu dlouhé. Na to, že jsem auto objednával začátkem listopadu 2016 a mělo být dodáno do 28.2.2017 a do dnešního dne ještě nešlo ani do výroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Já objednával koncem listopadu 3008 GT Line 1.6 THP v automatu. Ve smlouvě jsem měl datum dodání do 15.března. Dnes jsem volal prodejci a řekl mi, že auto bylo vyrobeno 21.dubna, ale nemohou ho najít. Ani když byl online v systému tak ho prý nikde neviděl. Bude prý mailovat na české zastoupení Peugeotu. Nevím co si mám o tom myslet, ale snad to dobře dopadne :nevim

Upraveno uživatelem svijam
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svijam

No tak to je taky mazec. Já jsem dnes psal prodejci email s tím, ať mi podá nějaké informace jak to s mým objednaným vozidlem vypadá. Zatím se neozval, tak jsem zvědav co napíše. Přijde mi taky dost podivné, že auto bylo objednáno 5.listopadu a do dneška nešlo ani do výroby, přitom kolega co si ho objednával počátkem února ho již ve výrobě má, jak mu sdělil jeho prodejce. No jsem zvědav jak to bude dál. Když už čekám skoro 6 měsíců tak se mi nechce odstupovat od smlouvy, ale začíná mi to trochu způsobovat komplikace. Jinak také držím palce ať auto dohledají a dočkáš se ho co nejdříve.

Já jsem objednával Allure , 2.0 blueHDI, 150 k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím,připadá mi to vše uměle vytvořené,dle toho co z naší pobočky odejde měsíčně za množství  držáku třmenů a to nejsme jediní,kdo to dělá,výroba i pro dost typů a značek,tak se jen hraje na kapsu zákazníka. Momentálně nám do výroby přiskočil i Rolls Royce,jejich roční produkce je malina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sláva ! Autíčko je na světě ! Včera mi prodejce volal, že mu u mého auta v systému naskočilo VIN a do 10 dnů bude na prodejně. Teď už se fakt moc těším. Jak bude doma a něco málo pojezdím dám sem fotky a nějaký poznatky jestli budete chtít. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svijam

Gratuluji, že se auto dohledalo. Dej určitě vědět nějaké poznatky a případně i fota:super

Mě volal po mém mailovém dotazu prodejce a řekl mi, že moje auto ještě do výroby nešlo, možná až v červenci, protože konfigurace co jsem si objednal (Allure 2.0 blueHDi) se prostě teď nevyrábí. Nevím co si mám o tom myslet a hlavně tedy vlastně vůbec nevím kdy auto dostanu ( měl jsem si pro něj původně jít 28.2.2017) Fakt bych nejraději objednávku zrušil, ale asi bych si moc nepomohl, protože na jiné( jinou značku) bych čekal třeba dalších několik měsíců....fakt mazec:nevim Jo a prodejce mi nabídl, že pokud bych měl zájem, že mi bezplatně půjčí třeba o prázdninách na dovolenou nějaké auto od nich, platil bych si jen PHM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je alespoň férové jednání, jestli by prodejce půjčil auto na dovolenou jen za PHM... Ale je to mazec že výroba až v červenci. Já mám objednaný GT a podle prodejce by měl být koncem července... Při objednávání měli zrovna nějaký problém s elektrickým otvíráním zavazadlového prostoru. Měli ho prý dočasně pro všechny verze krom GT "zablokovaný v konfigurátoru"... Tak jestli nestíhají fabriky co dodávají komponenty nebo nestíhá výroba jako taková - čert ví.

 

Držím palce, ať vše dobře dopadne

Upraveno uživatelem minimaxa
Odstraněna citace!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to od prodejce férové jednání. Já sice mám čím jezdit, auto mám spolehlivé, jen už pomalu stárne a je čas ho vyměnit:cool:, ale když ho fakt půjčí, tak bych si ho na dovču určitě vzal. Ano, el. kufr mám objednaný a vím, že pak byl v konfigurátoru blokovaný, šel jen u GT line a GT, nyní už zase jde i u ostatních výbavových stupňů ( tedy alespoň u Allure). Podle mne nestíhají dodavatelé ale také i Peugeot, prý ve fabrice mají zavedeny i noční směny a nabírají nové zaměstnance, asi nečekali až takový zájem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je ono, nestíhají a navíc ani v Polsku Allure 2.0 blueHDi zatím nebudou, stejně jako u nás. No jsem zvědav kdy se dočkám, už čekám 6 měsíců...No hlavně, že podle toho francouzského článku je vedení závodu PSA v Sochaux optimistické:)

Upraveno uživatelem Taif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...