Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Ty bez SPZ jsou již prodané a jsou vystavené pro náhled barevných možností modelu. Všechny barvy teda nemám, ale i toto se počítá. 

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci. Barvy jsou v reálu o dost jiné. Fotky jsem pro vás udělal jen narychlo. Počasí nic moc. Zataženo, mrholilo občas nějaká sněhová vločka a hlavně se už dost stmívalo. Je to dost poznat na prvním (vlevo, základní bílá Banquise) a posledním voze (vpravo, perleťová bílá Nancré). Na mé fotce vypadají skoro stejně, ale v reálu je to velký rozdíl. Největší je na sluníčku, pak vynikne ten perleťový efekt. U nás zatím klienti nejvíce oceňovali měděnou Cuprite a modrou Magnetic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za nabídku, vyzkoušení nové P 3008 by se hodilo. Jelikož nenajedu mnoho km, tak by se hodil i motor 1,2, ale pořád mi nejde po vousy ten tříválec.Být lepší počasí, tak jsem si udělal výlet, jelikož žádný prodejce v okolí nemá tento motor v předváděčce. A ten motor THP nemá z minulosti dobrou pověst. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem odpůrcům tříválců. Najděte si někde předváděčku a osobně si sedněte za volant. Já se hrozně bavím, když tříválcové pochybovače modelem P 2006 1.2 Pure Tech 110k  svezu do největšího kopce v širokém okolí. Jede to jako praštěné a klientů padá brada. Modelem P 3008 1.2 130k jsem klienty, vzhledem k počasí, na tento kopec ještě nevzal. V současné době je tam dost sněhu  Předpokládám, ale že to bude podobné. Pro zajímavost si spočítám poměr výkon / váha těchto modelů. Když jsem si to tam vyzkoušel sám tak jsem zjistil velký rozdíl v hlučnosti. Model P 3008 1.2 130k je neskutečně odhlučněn. I při otáčkách nad 5.000 ticho. Přidávám jeden odkaz. Motor je tam pěkně popsán. (možná to tady už i je)        

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínaš snad pochybovat i tom co máš doma?  Ona to s těmi třívaly taková trága nebude jak to bylo třebas ve škodovce. Se u nás obraběly prototypy bloků a pak to najednou šlo do výroby,asi to nestačilo ve zkouškách moc odjezdit :myslim

Je to hnáno otáčkama,tak snad tady jsou o kousek dále.

Upraveno uživatelem Milan+
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...