Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

malý dotázek


dýzl

Recommended Posts

Proč je zde řádné členství podmíněno zaplacením?Pokud jde o zaplacení domény tak na ostatních se řeší sbírkou ale řádné členství je pro všechny registrované!

Abych uvedl na pravou míru dotázek! jsem tu již od roku 2007? asi ,u 405 jsem neřešil ,ale nyní jsem koupil pro syna 106 a rád bych ,pokud lze vyčíst servisní historie, toto prověřil ,ale je to jen pro řádné členy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem jinde, zopakuji:

 

Vlákno zjišťování servisní historie je jen pro placené členy, a to asi ze dvou důvodů:

- přihlašovali se sem cizinci překupníci a žádali o mnoho informací, a bylo nekamarádské, právě jim odmítnout, ačkoli to měli pro komerční účel a to se zde platí

- klub má nějaké hospodaření, které závisí na platících členech, a proto chce motivovat všechny, aby se stali platícími členy.

 

Na druhé straně, v zastoupení Peugeotu vám historii vyjedou - jestli zdarma, nebo za čokoládu, to nevím. A jak jsem jinde upozorňoval, docela významná je také historie km při STK, kterou lze zjistit zdarma.

 

dýzl: když už je 106 koupena, tak je lepší nevědět, kolik má najeto. A servisní historie bývá vedena jen dotehdy, dokud auto jezdí do autorizovaného servisu. U 106 by ses asi nic nedozvěděl, je to asi tak od roku 2000.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je zde řádné členství podmíněno zaplacením?Pokud jde o zaplacení domény tak na ostatních se řeší sbírkou ale řádné členství je pro všechny registrované!

Abych uvedl na pravou míru dotázek! jsem tu již od roku 2007? asi ,u 405 jsem neřešil ,ale nyní jsem koupil pro syna 106 a rád bych ,pokud lze vyčíst servisní historie, toto prověřil ,ale je to jen pro řádné členy.

 

Já se k tomu vyjádřím a budu zřejmě mluvit za všechny ve vedení.

 

Doby kdy doména a hosting za tisícovku na rok stačili aby fungoval celý Peugeot club je dávno pryč. Dnes se pohybujeme v několika tisících za měsíc aby jsme dokázali fungovat jak fungujeme.

 

Členství v tomto případě ti ale nepřináší jen status na fóru ale mnoho dalších výhod jako jsou slevy v AK (až 70%), Elit (30%) a mnoha dalších našich partnerů. Další z výhod je, že můžeš rozhodovat o dění v klubu.

 

A závěrem bych chtěl říci, že se jedná o dobrovolný poplatek, který jedinec rád přispěje na něco co se mu líbí... mrzí mě, že někteří ve 4 stovkách za rok vidí tak astronomickou částku, přitom je to něco přes korunu denně a vůbec, po první návštěvě nějakého našeho partnera to je zpět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodí sem přes 3 tis. lidí denně, je tu 50 tis. registrovaných uživatelů, odolavame několika útokům denně na náš server. Opravdu není jednoduché tohle všechno ukoucovat. Nehledě na to, že členské příspěvky ani celý chod klubu nepokryjí...

Členství je dobrovolný příspěvek, kterým lidé dávají najevo, že jim na klubu záleží a že sem nepřišli jen vysosavat informace. Je to způsob jakým podpořit dobrou věc.

Na oplátku se snažíme těmto lidem zprostředkovat nějaké výhody, mezi ně patří i historie dle vin, která pro nás mimochodem taky není úplně zadarmo a starat se o to taky není úplně jednoduché...

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...