Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Takže po domluvě s RH se ptám jestli by měl někdo zájem si v sobotu večír zahrát šipky?

Pokud ano tak mi to sem napište a já připravím tabulku. Pokud by nás bylo hodně tak by se hrála 501 na jedno vítězství a pokud míň tak na dvě vítězství.

Jsou i nějaký ceny domluvený.

Uzavírka přihlášek bude 8.5. Abych stihnul udělat tabulku do které by se pak jen dopsala jména ve vylosovanem pořadí.

Tak zatím.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zní dobře... :) sem sportovní antitalent... Šipky sem nikdy nehrála.. Nevím co je 501, ale všechno se má zkusit.. :D

Tak si mě tam teda zapište pane Kouďaku, ale zadarmo neprohraju.. :) cena útěchy..? Panák od vítěze pro posledního v tabulce..? Ať mám ňákou motivaci.. :D

Du si koupit šipky - to bude turnaj století..! :D

(doufám, že maj kolem toho terče aspoň dvoumetrovou zónu ničeho..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

501 a ty máš 15 kol na to aby si to dokázala sházet na 0. To že by se hrálo aby se zavíralo doublem jsem vypustil...

Cena útěchy se snad taky najde.

O.K. Píšu si tě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D takže jako že v průměru každý kolo musím hodit něco přes 30 bodů..? :D :D :D

jo tak to mě tam nech napsanou.. :D a bacha na voči.. :D

 

 

301,501,701,901

jedna se p pocet bodu na zacatku hry

hazes do terce a snazis se byt prvni

pak jsou zalzdnosti jako ukonceni na tripl, double, IN, OUT - ale to ej moc i na me

dulezite je se trefit do terce - vlastni sipky jsou dobra vec ale to uz musis mit neco nahazeno aby si vedela jake potrebujes

ja obcas hraju s rodinkou doma - jen se mi ta svine elektronicky terc pres zimu pokazil a prestal ukozovat asi 4 segmenty na display takze cisla hozene i zbyvajici jsou jen o hadani :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...