Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

popiska člena


JVT

Recommended Posts

Vidím u sebe počet příspěvků a pod tím "seznam varování" 

 

Je to varování za můj popis, který mi zdejší admin sám zrušil bez jakéhokoli předchozího upozornění na jeho nevhodnost? 

Ten popis, který jsem si vytvořil přesně podle zde popsaného postupu.

Popis, který bych si sám upravil v případě slušného upozornění, že je již na jiné stránce vysvětlené upravené znění popisu.  

Tak v tom případě klobouk dolů.

Nemohu jinak, i za cenu ukončení svého členství. Musím to napsat. Dejte bl*ci funkci a on vymyslí lejstro. V tomto případě "Seznam varování".

Tímto je pro mne tato záležitost je uzavřená. Pokud tento postup vedení klubu vyhovuje tak ať si mne evidujte v "seznamu varování".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JVT - tak znova a pomalu, čti prosím pořádně:

 

Seznam varování pod počtem příspěvků každý a každý vidí jen ten svůj. Když si na něj klikneš, zjistíš, že je prázdný = nemáš žádné varování. Nechápu, proč se rozčiluješ a bezdůvodně napadáš adminy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JVT: Když na to klikneš tak vidíš:

 
JVT varování

Seznam varování

 


Varování
Nejsou zde žádná varování

 

 
 
 
Takže nemáš žádná varování, navíc nechapu co sem tahaš podpis, ja myslim že jsme si to vysvětlili a bylo to jasný. Žádný varování jsi nedostal, ani tehdy ani nikdy jindy. Má to tam každý, i já, většina to má prázdný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťa


Cituji


JVT - tak znova a pomalu, čti prosím pořádně:


 


Seznam varování má pod počtem příspěvků každý a každý vidí jen ten svůj. Když si na něj klikneš, zjistíš, že je prázdný = nemáš žádné varování. Nechápu, proč se rozčiluješ a bezdůvodně napadáš adminy.


 


a) nejsem žádný omezenec, který neumí číst


b) jen jsem se slušně zeptal


c) pokud by jsi napsal hned to co jsi napsal až ve své druhé odpovědi, nebylo by co řešit


 


Radek Hurvajz


seznam varování vidím jen u sebe, proto jsem se slušně zeptal. Všichni ostatní "seznam varování" v odpovědi nemají. Ve své druhé odpovědi mi to už Péťa vysvětlil. Domníval jsem se, že " seznam varování" je následek naší diskuse o formu mého podpisu. Nějaká výstraha nebo něco podobného. Možná vám, dlouholetým členů, je to jasné. Omluvám se, ale první odpověď od Péti jsem nepochopil. Byla tak nějak na půl.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havlicek. Lukas

 

cituji sám sebe

"Prosím o vysvětlení co znamená v mém popisu "seznam varování".

Případně o odkaz na vlákno kde jsou tyto poznámky o členech popsány."

 

Pokud to tady je vysvětlené stačilo dát odkaz a je to vyřešeno. O nic jiného jsem nežádal.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JVT, máš pravdu. Je to nevhodné, tak jak je to postavené, ale asi je to vlastnost/šablona fóra. Sam jsem se opakovaně "lekl", co to jako má být s tou výstrahou, a to i přes to, že vím, jak by to mělo fungovat. Další věc je způsob komunikace v příspěvcích, nezřídka se mi stává, že odpověď nechápu/nerozumím jí nebo mi přijde útočná. Na druhou stranu kolikrát ani dotaz není smysluplně položen nebo je rovnou agresivně defenzivní. Ale to je jen takový můj všeobecný povzdech. Je to holt fórum nikoliv přímá interakce mezi osobami, takže leccos vyzní jinak, než bylo myšleno/formulováno...

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dotaz na Radka Hurvajze:

 

To varování,které jsem od Tebe dostal téměř před rokem,mám "na doživotí"?  :myslim

Nevadí mi,že jsem dostal varování za to strašně sprosté slovo "vy*erte",ale že to mám u avataru a každý kdo to poprvé uvidí a nezná mě osobně ze srazů,si řekne "to bude asi hroznej hulvát!"  :o

Když se občas probírám příspěvkama ostatních členů,tak někteří si taky neberou servítky a varování nedostali  :nevim  :myslim  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože nemám číst sekci "club"? Nebuď smešnej ;) To bych mohl rovnou vypnout celý fórum (myslim samozřejmě na svý straně)... Tady jde o "normativní sílu skutečnosti" - už několik členů/uživatelů se tu ozvalo, neboť se cítilo dotčeno, tzn. že označení té funkcionality zjevně není zcela vhodné. Řešení je trojí: 1. vypnout tu funkci (prý nejde); 2. změnit její popisek (muselo by se promyslet, což bolí a to chápu); 3. spáchat náležitou osvětu, když už ten problémeček existuje :papa Vždyť z toho není ani poznat, že to je odkaz na "historii varování/výstrah" :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...