Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dovolena 2016 u moře, letecky s all inclusive popř.plnou penzi


Recommended Posts

Nekoupit si AI neznamená, že musíš nutně vařit. Zvláště v Řecku, kde je hospoda/taverna na každém rohu, (nejen) viz popis od Oldy. AI v Řecku znamená především zbytečně si omezit výběr místa, mít dražší a/nebo horší jídlo, a být na něj vázaný na určité místo a čas. To je podle mě příliš vysoká cena za "nemuset se starat". Na tohle se spíš vymlouvají lidi, co neumí ani kváknout jiným jazykem a stydí se, byť v tom Řecku můžou klidně objednávat i rukama nohama - ale samozřejmě každého věc, akorát když pak člověk vidí ty nářky v recenzích, jak jídlo nebylo nic moc a bylo pořád stejné... My jsme třeba byli v totálně zastrčené a zakopané díře, kde bylo jen pár apartmánových domů a malá pláž, ale přímo v místě byly 3 taverny, kdybychom nechtěli, nemuseli jsme vařit ani čaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je AI a AI. Já než někam, jedu tak si ověřím třeba zda celý hotel má jednotně AI. Protože pokud část lidí má jiné služby a třeba tam jsou lidé co musí platit u baru, tak tam určitě nepojedu. Protože číšník či barman samozřejmě přednostně obsluhují tam kde dostávají spropitné. Dále si zjišťuji co to znamená AI. Zda to je jen to že to je jídlo bez placení a nebo jídlo po celý den bez placení. To mi právě dává tu svobodu dělat výlety a nebýt vázaný.

Takže já bych raději dal více peněz za dobrý hotel přímo u pláže, nejlépe soukromé, s plným AI a dobrou kuchyní a ne že to je výkrmna se stylem když to mám zaplacené tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Pita gyros cca 2 Eura, pizza od nějakých 7 Eur (sice nechápu, proč v Řecku žrát pizzu, ale když to někomu vyhovuje...), gyros, kebab apod porce taky od nějakých 8 Eur, ryba něco přes 10. Kafe tak 2 Eura, pivo ke 4 (lepší je tam pochopitelně pít víno). Zmrzlina kopeček za 1 Euro. Plus mínus, dle lokality, zasviněnosti tůristy a konkurence...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, nepočítám to. Sami si vaříme kvůli kvalitě, ne kvůli ceně. S tím, co tam jde nakoupit za suroviny (když se člověk dostane k lokálním krámkům, kde nakupují místní) je to prostě radost. A třeba čerstvé ryby tam sice stojí míň než tady a jsou fakt úplně čerstvé, ale za pakatel to furt není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mě málo. Na nějaké základní vaření by to asi stačilo, ale když si vezmu, co tam sežerem ovoce, které je tam skvělé, sem tam nějaká zmrzlina atd., tak to asi stačit nebude. A zase je škoda se v tomhle omezovat, když už tam člověk je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...