Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační značky na přání


Alienson

Recommended Posts

Jaky predpisy tim porusuje. Oslnuje? Ve dne? Tady jde jen o to ze to je dementni nazor ridice plechovky ktery je chranen x erbegy a ridice jednostopeho vozjdla ma u p.... Takhle alespon trochu durazneji ten motorkar da na jevo svou pritomnost. Omlouvam se moderatorum za OT ale podobne nazory me rozpaluji do bela.

Jaké předpisy porušuje by si měl vědět, jakožto držitel ŘP. Pokud si ho ovšem nedostal jako diplom v Plzni na právech. Neříkám, že všechno vím a všechno znám, ale když nevím, zkusím dohledat, případně se zeptám.

Nechce se mi to hledat, nemám na to náladu.

Pokud se tak zvaný dárce orgánů (slušní motorkáři mi promiňte ten výraz), bojí jezdit v provozu a takto si myslí, že jdou líp vidět, tak ano přímo mě to bije do ksichtu a nejraději bych tou dobou měl aspoň 8 v krvi, abych se mohl trefit mezi ty rozmazané světla středem. Většina totiž pod tou skořápkou co mu sedí na bedně používá ještě sluneční brejle, to aby ty plechovkáře asi ani neviděli.

Nechci tady nikoho z nás klubáků urážet, to by se tu brzo zvrtlo a zamklo by se toto téma a to nechci.

Jinak mi slušní motorkáři nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky predpisy tim porusuje. Oslnuje? Ve dne? Tady jde jen o to ze to je dementni nazor ridice plechovky ktery je chranen x erbegy a ridice jednostopeho vozjdla ma u p.... Takhle alespon trochu durazneji ten motorkar da na jevo svou pritomnost. Omlouvam se moderatorum za OT ale podobne nazory me rozpaluji do bela.

Porušuje  § 32 Osvětlení vozidel zák. č. 361/2000 Sb. :

 

(1) Motorové vozidlo musí mít za jízdy rozsvícena obrysová světla a potkávací světla nebo světla pro denní svícení, pokud je jimi vybaveno podle zvláštního právního předpisu2). Tramvaj musí mít rozsvícena potkávací světla nebo světla pro denní svícení.

(2) Vozidlo musí mít za jízdy při snížené viditelnosti rozsvícena obrysová a potkávací nebo dálková světla, pokud je jimi vybaveno podle zvláštního právního předpisu2).

(3) Řidič nesmí užít dálková světla, je-li vozovka dostatečně a souvisle osvětlena nebo mohl-li by být oslněn řidič protijedoucího vozidla, řidič vozidla jedoucího před ním nebo jiný účastník provozu na pozemních komunikacích, strojvedoucí vlaku, řidič jiného drážního vozidla nebo řidič plavidla. Při zastavení vozidla před železničním přejezdem nesmí řidič užít ani potkávací světla, pokud by jimi mohl oslnit řidiče vozidla v protisměru.

(4) Přední světla do mlhy smí řidič užít jen za mlhy, sněžení nebo hustého deště. Zadní světla do mlhy musí řidič za mlhy, sněžení nebo hustého deště užít vždy.

(5) Činná plocha světel nesmí být zakryta nebo nadměrně znečištěna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tu svoji taky mám ;) jsou na ní 2 hvězdičky (prý, aby nešla dát na auto, ale jen na nosič kol). Taky jsem se při tý příležitosti ptal, zda ve velkém TP kontrolují existenci tažného na voze, prý ne. Ale vlastně je to jedno, protože ta 3. značka se od těch dvou standardních pozná hvězdičkami místo koleček na známky STK/ME :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...