Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výber repro do 206ky


super321

Recommended Posts

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať a hlavne aby ste mi poradili pri výbere reproduktorov do 206ky. Chcem vymeniť predné repro a dokúpiť aj zadné. Predné repro sú podľa manuálu s priemerom 165 mm a v zadných dverách s priemerom 130 mm. Mohli by ste mi prosím pomôcť nájsť vhodné repra do auta? 2x predné, 2x zadné... Cenovo by som to odhadol do 100€. Nepotrebujem mať z neho zase hraciu skrinku, ale aby to bolo kvalitnejšie ako tie basic predné...

 

Autorádio je tam https://www.mall.sk/autoradia/alpine-cde-180rm?v=617920 -   4x50W

 

Za všetky odpovede a návrhy vopred ďakujem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Já jsem měl orig. v 206/2004 předni Boschmann 165, vzadu nic. Pro mne absolutně neposlouchatelne. Od zkoušel jsem asi 6 nebo 7 výrobců, ale žádny nedokázal ZAHRAT basy. Relativnė lepšį byly repráky ze starších aut z vrakáče. Nové nemá cenu hledat v levnē kategorii. Když už zahrají, mají příšerné zkreslenī. Nechci to teď moc rozvádět, v případě zájmu muzu doplnit. Že starého Golfa jsem získal DEXONY,koupené v Německu. V bedynce hrály fantasticky, ve dveřích už tak moc ne. Většina výrobců aut dává, nevím proč, do dveri plastové kastliky,objem tak 1 nebo 2 litry. To pak způsobí, že sebelepší repráky pak hrají asi jako místní rozhlas. Teď budu asi považován za vandala a sadistu, ale nakonec jsem se na..al a brutálně hasákem vylámal kastlík ven. Zustalo jen mezikruží, na které je reprák přišroubován, a vrchní čast jako stříška proti vodë ze skla. Bílou pënovou "fólií" jsem zpevnil pro zlepšení tuhosti,což je nutné! Dajį se koupit bitumenovę samolepīcí bloky. Já jsem použil tenký "filc" natřený směsī gumoasfaltu s latexovou barvou 1:1. Čalouněnį jsem vycpal minerální vatou pro odhlučnění sadrokartonu. Výsledný zvuk je vynikající, blížī se skoro menšímu subwooferu. Z nových reproduktorů pro menší nároky mě napadají z Tvého odkazu snad Magnat

Power 216 dopředu a Pioneer TS-A 132CI dozadu. Ale myslím si, že než do zadních dveřī je mnohem lepší dát 165 nebo vëtší do upraveného zadního plata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...