Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pípání autorádia


Cyrďák

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
  • O 11 měsíců později...
  • O 5 měsíců později...

Dobrý den, koupili jsme do 308sw místo RT3-T7 rádio z 308 sw RNEg. Vše funguje, jen občas pípá. Zajel jsem za človíčkem s diagnostikou Diag Box a Vin přepsali. Přesto rádio stále občas pípá. Udajně je vin zapsán v procesoru a ten pán neměl licenci na přepsání procesoru. Volal jsem do dvou značkových servisů a v jednom se moc netvářili, v druhém se ptali po bezpečnostním kódu. Nakonec po sdělení původního vin kódu řekli, že žádný kód není potřeba a vlastně ani neexistuje. V pondělí jedu u nás ve městě do značkového servisu aby se pokusili vin přepsat. Můžete mi poradit na co je případně upozornit aby nahrání proběhlo úspěšně? Podotýkám, že vše běží i navigace se zobrazuje.

 Předem děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že problém je vyřešen. Dnes jsem zajel u nás do autorizovaného servisu. Při pokusu o zapsání vin do rádia se jim nedařilo, až jednoho technika napadlo podívat se na BSI jednotku a zjistili jiné vin BSI jak auta. Tak snad je problém vyřešen. Pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...