Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cyklovač


Guest Miloš306

Recommended Posts

Takže lze jej zaměnit se cyklovačet z Š-Felicie???

To netuším, já tam dával ten, o kterým je tohle vlákno :aut

Každopádně nevím, jak to cheš ještě jinak potvrdit - máš to tu několikrát písemně :nevim

Na hlavní straně je to pro 205 taky: http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=304

A nebo tady: http://aev.cz/pdf/2062.pdf

[upravil dne 17.12.12 18:00 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem koupil cyklovač AEV 2062 6U0 955 532G za 300,-Kč. Výměna proběhla u Peugeot 106 nad moje očekávání dobře, i když přístup nic moc, ale dalo se. Za necelých cca 5 minut už jsem zkoušel, jak funguje. Mohu potvrdit, že jsem jej vyzkoušel v provozu a dobrá věc. Takže doporučuji:super a 106 má o něco komfortnější výbavičku:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Já se koukal v AK a tam to bylo trochu jinak značené. Tak když jsem šel včera na noční, tak jsem cestou pro auto zastavil v mototechně a zeptal se a následně zkontroloval dle lístku, jestli je to přesně ten správný cyklovač. Tak jsme jej koupil a rovnou namontoval. Vzhledem k počasí, kde skorocelý den pršelo, tak jsem jej cestou do Č. Budějovic vyzkoušel:super. A v pohodě stíraly jednotlivé navolené cykly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 11 měsíců později...
  • O 5 let později...

Potvrzuji, na P406 sedan (předfacelift) relé též vyměněno za Škoda AEV2062, po vyklopení pojistk.panelu (vytáhni červenej čudlík) je již modré relé vidět a kabely k patici jsou dost dlouhé na to, abych patici vytáhnul ven... Zpátky už jsem uchycení k liště nehledal, připnul jsem relé ke kabel. svazku fazetou (stahovací páskou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...