Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vracíme Vám starou inzerci


Recommended Posts

Jen se zeptám, moje inzerce je v pořádku? Když jsem ji večer dával, čekal jsem že mě to třeba napíše něco jako inzerce bude schválena, nebo že je v pořádku, ale po dokončení mě to odkázalo na inzerci.

Jo bylo to v pořadku, to zjistíš pokud si překontroluješ inzerát a je schvalený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě, zda by třeba řádní členové nemuseli mít "schvalování" inzerátu, a nebo třeba Ti co už jsou na klubu dlouho, u těch je z 99% jasný že inzerát bude v pořádku. Je jasný že hlavně u nováčků by se to napřed mělo zkontrolovat, ale u stálic klubu snad tohle netřeba, nevím jestli to jde v systému nějak nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě, zda by třeba řádní členové nemuseli mít "schvalování" inzerátu, a nebo třeba Ti co už jsou na klubu dlouho, u těch je z 99% jasný že inzerát bude v pořádku. Je jasný že hlavně u nováčků by se to napřed mělo zkontrolovat, ale u stálic klubu snad tohle netřeba, nevím jestli to jde v systému nějak nastavit.

Jedni řvou "Stejnej metr pro všechny!"  Druzí by zase chtěli vyjimky, tak co teda? 

 

Sakra, není to s vama jednoduchý, to schvalování se nastavuje v přistupu do konkretního fora, nikoliv v pravech skupin, takže to nejspíš ani není možné takto nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem na něj koukal, ale přiznám se, že inzerát vypadá ,,divně" skrze údaje VIN, počet km = *povinné údaje. Domníval jsem se, že inzerát projde schválením a dané údaje budou moderátorem upravené (vymazené).

Nevšiml jsem si. Děkuji

 

!

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, je opravdu nelogické, aby se u koupě vozidla vyplňovala povinně kolonka VIN, počet km a pod. Na toto upozorňoval již člen frantaCV. Pokud by to nebylo možné změnit, tak zde vidím jedinou možnost, že by to mohl ,,upravit" moderátor.

 

Opravena citace. A jestli budeš nadále citovat přímo předchozí příspěvky, budeš ztrestán!

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na mobilu přes Tapatalk. Text vůbec není čitelný, až když na něho klepnu a celý pole se mi označí a vyběhne lišta s nabídkou.

Edit: je to i ve vedlejším vlákně o kladech a záporech 2008. Není to tím, že mám moderátorská práva, či jak to nazvat? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, je opravdu nelogické, aby se u koupě vozidla vyplňovala povinně kolonka VIN, počet km a pod. Na toto upozorňoval již člen frantaCV. Pokud by to nebylo možné změnit, tak zde vidím jedinou možnost, že by to mohl ,,upravit" moderátor.

 

Opravena citace. A jestli budeš nadále citovat přímo předchozí příspěvky, budeš ztrestán!

Jéé, tak si ted poradiš a napišeš tam pomlčku. :mrk než to napravíme.  A počet KM je logický, když kupuješ auto tak většina lidí má představu kolik max má mít najeto, takže tento udaj je v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim vazene diskutujici,

 

jaky smysl ma omezeni vlozeni inzerce jen pro cleny, kteri maji nad 50 prispevku? Pokud si vzpominam, tak v minule verzi bylo omezeni jen na placene cleny fora, ale nikoli na minimalni pocet prispevku.

Co kdyz se treba najde "novy" clen, ktery ma co prodat, ale nema dost zkusenosti na vedeni nejakych technickych diskuzi? 

RK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...