Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volby 2015-2018 - hlasování


Péťa

Recommended Posts

Tak mi to nedalo a pročetl jsem si kandidátky spolukolegů. Všechny ok jen ten několika stránkový sci-fi román mi zabral mnoho času ;)  ale jsem rád, že hlavní hrdina přežil :D:aut:D

Já si tu připadám trapně, když to mám na 3 stránky a ostatním stačila jedna stránka.  :mad:

Ač jsem si všechny spolukandidáty pročetl, zatím nemám vybráno. Ten výběr není vůbec jednoduchý a všem více než 300 voličům nezávidím jejich volbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ná základě "díry" v systému, na kterou byla volební komise upozorněna, byl první příspěvek editován a upřesněn způsob zasílání hlasů:

 

 

Hlasy budou přijímány pouze z emailu, který je uveden v profilu člena klubu. Pokud člen nemá k mailu již přístup, musí ho alespoň dopsat do těla zaslané zprávy a musí počítat s tím, že volební komise bude jeho hlas ověřovat (telefonicky, osobně, jinak...).

 

Registrovaný mail najdete v Nastavení profilu pod odkazem "Email & Heslo":

 

01.jpg

 

02.jpg

 

Počítejte s tím, že budu i koukat do hlavičky zaslaného e-mailu, zda byl skutečně zaslán z ověřené adresy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeditoval jsem první příspěvek, protože byly matoucí čísla u kandidátek. Hlasování musí probíhat buď vypsáním nicků nebo ID členů zde na klubu. Čísla 01 až 11, která byla uvedena u kandidátek, byla matoucí a nicnevypovídající.

 

Jednotlivé kandidátky si zobrazíte kliknutím na podtržené slovo "zde".

 

Přeji dobrou volbu všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...