flacek

Uživatel
 • Content count

  272
 • Joined

 • Last visited

About flacek

 • ID uživatele 41801
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. No prodal mi zamek, oznacil si ho tak ze byl postrikany zlutou barvou. Zamek nefungoval, tak jsem za nim hned jel zpet a byl otravenej ze jsem si dovolil mu vratit nefunkcni zbozi. Nemluve o tom ze nebyl nejlevnejsi. Ale uz to je cca 3roky, takze se treba zmenil:-D
 2. Pokud ten od Písku je z Křešic, tak to je divnej patron. Bral jsem od něho zámek na Berlingo a vždy se choval tak že ho otravuju. Ale má tam toho tuny.
 3. Tak jsem tu po delší době a mám hned dva dotazy. Jedná se o 1.6 16 NFU takže to bude asi podobné s 307čkou. 1) Dá se někde sehnat kabelový svazek ke vstřikům? Mám ho kompletně rozpadlý, ta izolace vypadá jak korálky navlečené na kabelu. Bohužel jsem nikde nedohledal orig.č. Napsal jsem do Citroenu ale i tak se raději zeptám zde. 2) Koukal jsem na servo a v místě označeném na obrázku mám nějaký igelit, vypadá to jak roztrhaná igelitka. Má tam být nějaká manžeta nebo ta pístnice je takto na volno? Díky za rady EDIT: 1) Tak číslo kabelů je 6529 VX a cena 4,5tis pokud se teda ještě dá sehnat Kdyby měl někdo na prodej ať mi napíše. 2) Manžeta tam prý být nemá
 4. Aluška: Fisker Karma
 5. Dnes Praha - Volvo s M69 SALAM
 6. WAZE koupil Google jinak co se týká přepočet trasy tak o této chybě se ví a prý se bude nějak řešit. Co jsem se dočetl tak v tuto chvíli je dobré WAZE odinstalovat, smazat celou složku a následně nainstalovat. Někomu to pomohlo někomu ne.
 7. Obchodník se o něco takového může pokusit ale i tak mu to neprojde viz. Předání balíčku s objednaným zbožím prezentují jako nákup v kamenném obchodě, aby nemuseli zákazníkovi přiznat zákonné právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Je ovšem zjevné, že se přesto o elektronický nákup jedná. Spotřebitel, který nakupuje přes internet, nemá reálnou možnost si zboží prohlédnout a vyzkoušet. Proto mu zákonodárce poskytuje náhradní možnost prohlédnout si výrobek doma po doručení a případně jej do 14 dní zaslat zpět prodejci, a to i bez uvedení důvodů. Pokud dojde k pouhému předání balíčku v kamenné prodejně, je to stejné jako například převzetí na poštovní přepážce. Doporučujeme zákazníkům, aby namítli, že prodejce postupuje v rozporu se zákonem, a trvali na svém právu na odstoupení od smlouvy. https://www.dtest.cz/clanek-2848/prodejci-zbavuji-zakazniky-prava-na-vraceni-zbozi
 8. Na vrácení zboží ve 14denní lhůtě má zákazník nárok i v případě osobního vyzvednutí zboží – rozhodující je uzavření smlouvy, které proběhlo na dálku.
 9. No já zatím na autech mám toto, jinak těch 8888 mám od března 2015:)
 10. Přesně tak, Google kalendář je plně dostačující. Plánuju v tom služby, mám tam narozeniny případně poznámky co, kdy, kde a jak. Výhoda je že si to na napíšu v PC a mám to rovnou v mobilu nebo naopak. U každé položky je možné různě opakovat případně nastavit upozornění buď v době konání nebo předem.
 11. Měla by to být tato http://www.czc.cz/sapphire-atlantis-ati-radeon-x1950gt-256mb/44341/produkt jinak pro tebe je důležité že je to AGP, ohledně zdroje to nevím co tam v PC je. Pamět grafika vs deska nemá nic společného, proto možné jiné označení.
 12. Označení typu nebo modelu grafiky. "Teoreticky" by se dalo říct že čím to číslo je větší tím novější čip a i výkon ale ne vždy to platilo. U takto staré grafiky bych to fakt asi moc neřešil.
 13. No tak jedině koukat na net co kde bude nebo to aukro viz link.
 14. Tady máš tu samou http://aukro.cz/nova-agp-msi-fx5500-d256h-256mb-dvi-v-zaruce-i5215830770.html ale teda cenově je to raketa. Nové jedině nějaké ležáky co někdo neprodal jinak to bude hodně špatné. Nevím teda proč potřebuješ 256MB ale dle mě by klidně stačilo těch 128MB. Ono rozhodně není uměrné větší pamět = rychlost.
 15. Jestli koukám dobře tak je to AGP tak to pak jedině bazar, nebo třeba Aukro. Například zde http://aukro.cz/nvidia-geforce-6600gt-128mb-agp-pasivni-i5960386878.html atp.