Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. peugeot 106

  A byl chladící systém řádně odvzdušněn? Chladič, těleso termostatu a hadice topení?
 3. Rozbité sedadlo spolujezdce

  Pomůžeme mi cokoliv, díky
 4. Srandičky no,na to vás užije
 5. Today
 6. peugeot 106

  budíku
 7. Partner elektrika, pojistky

  Nooo takže po pár dnech ježdění mi upadnul ten kabel, co šel z relé na tu pojistku, tak jsem to zapojil bez tý pojistky (baterka - relé) tak snad neshořím. Každopádně mi stále blbne "chcípání", vytáhnu klíč a občas to chcípne, když zmáčknu spojku, občas když zařadím zpátečku (to i zhasne palubka) - je tam slušnej guláš v tý elektrice, ale občas to nejde chcípnout nijak a dělá mi to tohle, netuší někdo co to může být? https://streamable.com/nsj0h
 8. Yesterday
 9. Automatická klimatizace

  Jj. Taky používám odmlžovani klimou. Ale tlačítkem na odmlženi. Takže většinou jen prvních 5min a pak odmlžovani vypnu protože už jde teplý vzduch.
 10. Automatická klimatizace

  Když je v autě vlhko, zapnutím klimy se suší vzduch (kvůli přednímu sklu). Kromě toho jí to prospěje, že se občas proběhne, neusazují se v ní tak rychle plísně.
 11. Interiér je rozhodně pěkný a docela v kontrastu s tím zevnějškem, tak ať se ti v něm dál pěkně jezdí
 12. BMW 330i e46

  Fiha, pěkný lišák.
 13. Mě se zase tenhle interiér vůbec nelíbí, ale to je věc vkusu. Navíc krom první fotky jsou ostatní z netu. [emoji14] Nevěřím, že v tom máš takový pořádek a kůži tak pěknou. [emoji14] Jen na okraj, v čem přesně se tento motor vyskytoval u Peugeotu? Jen 508?
 14. Jaké topidlo na chatu?

  Dyk jsou to normální 2KW konvektory, topí to jak blázen. To není sálavý panel. Nejspíš myslime každý něco jiného
 15. TÝDEN DOPRAVY ZDARMA Pouze pro klubáky jsme prodloužili akci na dopravu zdarma, a to o celý další týden. - vyřešte Vánoce v klidu na internetu, bez tlačenic a bez poštovného - u každého objednávky nad 299,-Kč máte poštovné a balné zdarma - akce bude probíhat v týdnu od 20. do 26. listopadu 2017 Podmínkou pro úspěšné uplatnění slevy je nutné, aby zákazník přišel z tohoto klubu proklikem přes obrázek níže:
 16. Pazvuky z ventilacie

  Apropo u 5008 je potrebne vycvaknut trochu aj kastlik....aby sa clovek dostal ku dvom skrutkam
 17. Pazvuky z ventilacie

  Takze dnes ventilator von, plno listia a ineho bordelu....zaseknuty vyoseny lozisko v ťahu, uz objednany novy len "94 €"
 18. Auto s cisto kozenym interierom nemusim, ale tento vyzera perfektne
 19. Rozbité sedadlo spolujezdce

  Dačo som ti poslal v SZ,len či to pomôže??
 20. Já jsem to říkal opakovaně a napíšu to klidně i tady - auto jsem viděl vícekrát, jel jsem v něm a kromě té nafty jsem nepřišel na nic, co by se mi nelíbilo Kdyby v tomhle roce (nebo i později) ještě dávali pětiválec 2.5 s 220hp od Volva, nebylo by co řešit. Ale od 2011 dál už jsou jen 2.0 ecoboost a navíc (v ČR) nejsilnější varianta 176kw / 240hp prakticky výhradně s tím připosraným nenáviděným PowerShifter řazením. Jestli se mýlím, prosím opravit ...
 21. Jaké topidlo na chatu?

  Sálavé panely jsou vesměs nízkoteplotní s malou spotřebou vztaženou k jejich ploše. Takže aby udržel přijatelné teplo, musel by z nich postavit pěknou jednu celou zeď vzhledem k tomu, že tam bude tu první noc jak píše pěkná zima. A rozhodně nejsou za pár korun. Za mě určitě oleják, který za pár korun pořídí.
 22. Jaké topidlo na chatu?

  Jestli jsem to dobře pochopil, tak nechce tím vytápět místnost, ale udržovat teplotu v již krbem vyhřáté místnosti. To by mohl jak olejový, tak i ten "topný obraz" vyhovovat. Já osobně bych šel do olejového.
 23. BMW 330i e46

  tak z výměny lemu je nakonec záchrana pravého prahu (vzadu od lemu hnije :-/ ) ...
 24. Jaké topidlo na chatu?

  Ale pro krátkodobé a rychlé vytopení velmi nevhodné
 25. Jaké topidlo na chatu?

  Ty skleněný a podobný plochý panely jsou možná lepší jak ty olejáky, prach z toho nesmrdí protože není spirala přímo na vzduchu, topí to plošně salavým teplem, je to asi nejlepší co muže být. A dají se připevnit na zeď
 26. Blýská se na lepší časy, nabíječku Tesla si už může pořídit každý: https://shop.tesla.com/us/en/product/apparel/desktop-supercharger.html?sku=8756722-00-A
 27. Vendelínek, nebo Radovánek, to maš jedno, oba jsou to zdrobněliny
 28. Jaké topidlo na chatu?

  děkuju všem, kteří tady přispěli koupím olejový radiátor kvůli tichu při provozu a možnosti regulace , jedná se mi o venkovní teplotu kolem nuly, při větší zimě na chatu stejnak nejezdím, a hlavně jde o přechodné topení na první noc--jak známo, druhá noc je už příjemnější, protože zdi ,,nasáknou'' teplo z krbu ( z kamen)
 1. Load more activity
×