test
Sign in to follow this  
Followers 0

Reportáž z Vánočního srazu 2011 v Praze


Supetr
 • Dne 17.12.2011 se uskutečnil již tradiční Vánoční sraz Peugeot-clubu.

  379956_2087948418348_1834322819_1372013_379232084_n%20(Small).jpg

  Setkání se tentokrát konalo v Pražské restauraci Šárka, která se nachází na samotném okraji přírodní rezervace Divoká Šárka.

  Začátek Vánočního klubového setkání byl stanoven na 15hod, ale již o několik desítek minut předtím se začala sjíždět velká část účastníků a nutno podotknout, že jejich přísun pokračoval celé odpoledne a i večer. Celkem se nás nakonec sešlo 55.

  DSC03789%20(Small).JPG

  Po usazení a rozkoukání přítomných, se podával pozdní oběd v podobě výtečného hovězího vývaru s játrovými knedlíčky a následného bramborového salátu s řízky. Dá se říci, že tento pozdní oběd odstartoval neustálý přísun jídla, který zajistil pocit sytosti i těm největším jedlíkům

  Kolem 17hod se nás většina přesunula na přilehlé parkoviště, kde se uskutečnila jízda zručnosti.

  DSC_0027%20(Small).jpg

  Vzhledem k podmínkám, které venku panovaly (nebyl sníh) a tomu, že jsme měli zapůjčenou „fungl“ novou 308SW,

  DSC_0035.jpg

  byl zvolen trochu netradiční druh závodu – jízda přesnosti. Tu vyhrál ten, který dokázal po jednom rozjetí zastavit bez použití brzd co nejblíže cílové čáry (ideálně přímo na ní). Nejlepší odhad a cit pro setrvačnost prokázali členové známí pod nickem Moby a Stibto, kteří oba shodně zastavili přímo na čáře, a proto musel následovat rozstřel. V něm měl již více štěstí Moby a získal první cenu v podobě RC modelu Porsche v měřítku 1:16 a poukaz na olejový servis zdarma u Kopecky&Partners . Druhým v pořadí byl tedy Stibto, který obdržel poukaz na olejový servis zdarma u Kopecky&Partners a třetí místo s poukazem na geometrii zdarma u Kopecky&Partners obsadil Dave_k.

  Po vyhlášení pořadí jízdy zručnosti následovala krátká pauza, kterou mnoho z nás využilo k porcování připravené kýty a ochutnávání dalších dobrůtek z rautového stolu.

  DSC03755%20(Small).JPG

  Když už byl večer v plném proudu, začalo rozdávání dárků, kterých se letos sešlo opravdu mnoho. Dokonce tolik, že nestačila předtištěná čísla a musely se dopisovat ručně!

  DSC03758%20(Small).JPG

  Při této příležitosti prosím dovolte, abych poděkoval Janě a Verče, které se o dárky postaraly od A do Z – holky děkujeme  Touto vánoční „tombolou“ byl oficiální program u konce a následovala již volná zábava a postupný odjezd účastníků zpět k domovům …

  Dle reakcí zúčastněných se předvánoční setkání povedlo, a proto věřím, že nikdo svého rozhodnutí přijet nakonec nelitoval. Všem přítomným děkujeme a těšíme se naviděnou na dalším srazu.

  DSC03740%20(Small).JPG

  Na úplný závěr bych chtěl ještě poděkovat sponzorům, kterými byli:

  Peugeot ČR

  Domanský s.r.o.

  Total ČR

  Kopecky&Partners

  Auto Kelly

  Děkujeme.

  Vaše Vedení clubu.

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články