test
Sign in to follow this  
Followers 0

Na Rozkoši bylo rozkošně, aneb jaký byl 5. sraz


Supetr
 • Tááááák po 44 dnech je si myslím nejvyšší čas, udělat nějakou tu krátkou rekapitulaci 5. srazu (na špatné jsme už zapomněli a to dobré zůstalo) :-) I když musím říci, že špatného na srazu nebylo vůbec nic. 5. sraz se konal 19.-21. září 2003 v kempu ATC Rozkoš Česka skalice u vodní nádrže Rozkoš. Na starost si to tentokrát vzali cabrio a Ondra. Kluci se tohoto úkolu zhostili na jedničku.

  Pátek

  Ale pěkně od začátku. V pátek jsem přijel do kempu až k večeru, ale než všichni přijeli tak organizátoři dopilovávali poslední body programu. Cabrio si zahrál na klíčníka a rozdával lidem klíče od rekreačních buněk, kde jsme strávili 3 krásné dny. Okolo půl jedenácté večer se pomalu začalo schylovat k orientáku. Ten nabyl oproti minulým ročníkům podstatných změn. Hlavní změnou bylo, že se tentokrát jednalo o orientační projížďku a na čase se zas až tak moc nehledělo. Závod měl 3 „záchytné“ body, kde se muselo zodpovědět po 5-ti otázkách. Některé byly jednoduché, ale u jiných se člověk decentně zapotil.

  Ti co nejeli tak tady jsou jednotlivé otázky včetně správných odpovědí. (tak co, na kolik by jste věděli správnou odpověď? ) Ti co jeli, tak je tu tabulka, ať víte jak jste odpovídali:

  Sekce 1.  
  1. Jak dlouhá je vesnice jménem Velká Jesenice? tolerance ±100 m 2 km
  2. Kolik lidí je ve vedení klubu a kolik v revizní komisi? 5 a 3
  3. Jméno presidenta klubu? Mašinka, Tomáš Urbánek
  4. Kolik má club nyní členů? tol. ±50 867
  5. Je správně číslo clubového účtu 206306406/2400? ne
     
  Sekce 2.  
  1. Kdy byl vyroben 1. automobil značky PEUGEOT se spalovacím motorem? Tolerance 10 let 1890
  2. Vyráběl za války PEUGEOT auta s naftovými motory? Ne
  3. Jaké naftové motory budou v nabídce PSA v lednu 2004? 1,4HDi, 1,4HDi 16V, 1,6HDi, 2,0HDi, 2,2HDi, 2,8HDi
  4. Kdo patří do koncernu PSA? Peugeot, Citroen
  5. Proč má peugeot ve znaku lva? "kousnutí od lva jako u pily..."
      
  Sekce 3.  
  1. Kdy byla založena Karlova Univerzita? 1348
  2. Kterým dnem začalo třetí tisíciletí? 1.1.2001
  3. Kdy bylo rozděleno Československo na ČR a SR v poslední době? 1.1.1993
  4. Auto 1 jeden z bodu A rychlostí 60 km/h, auto 2 z bodu B rychlostí 80 km/h, auta jedou proti sobě, vzdálenost mezi body AB je 267 km. Když se auta potkají, které auto je blíže k bodu A? obě stejně
  5. Jak se jmenuje vodní nádrž u kempu? Rozkoš
   

  Počet správných odpovědí..
  Pořadí Jméno Sekce 1 Sekce 2 Sekce 3 Celkem bodů
  1 Voštík 4 4 5 13
  2 Makovice 4 3 5 12
  3 Dydžej 3 2 5 10
  4 Filip 3 1 5 9
  5-6 David Kras 1 2 3 6
  5-6 Karel Živný 1 1 4 6

  Jo zapomněl jsem uvést, že Voštík vyhrál proto, že měl skvělého navigátora a sem tam se chytl i na otázky :-) Ano, byl jsem to já :-) Gratulace přijímám v diskuzi pod článkem :-) Jo bwt voštíku doufám, že mám u Tebe aspoň jednoho panáka :-)

  Po příjezdu všech do kempu se udělal oheň, opékaly se buřty a probírala se rychlost našich aut a krása našich žen :-)

  Sobota

  Musím uznat, že tento den se vydařil hned od rána a to jsem ani nevěděl, co nás přesně čeká. Jestliže bylo celý týden zamračeno a deštivo, tak na víkend se počasí umoudřilo jedna báseň. Sluníčko krásně svítilo a my jsme si připravili kolonu 13 aut a vyrazili směr letiště. Sem přijeli ještě nějací opozdilci, co to v pátek nestihli, že Marku :-)

  Na letišti už byl připravený jeden „šílenec“ na motorce. Lidi, kdyby jste ho viděli, co s tou mašinou provádí, tak by jste tn_P9200169.jpghned volali Bohnice :-) Normálně si málem strčil nohy za krk a vesele jezdil po ploše. No, až za krkem je neměl, ale za řidítkama to jo. Když tak koukněte do galerie, ať vidíte, že nekecám :-) Pak si klidně stoupl na motorku a nechal ji ujíždět jen tak. A aby toho nebylo málo, tak nám tento „crazy man“ ukázal krásnou otočku na předním kole, jak to předvedl i Tom Cruise ve filmu Mission Impossible. Jojo kdo umí, ten umí. Když se dostatečně vyblbnul, přenechal blbnutí na nás. Cabrio s Ondrou si pro nás připravili sprint na 300 m. Jezdili jsme jako diví. Nejeden ze závodníků si bude muset brzy pořídit nové pneu :-)

  tn_dscf1215.jpgKdyž jsme si řádně zajezdili, udělali jsme si společnou fotku a ukázněně jsme se rozjeli po zdejším kraji zpět do kempu. Sluníčko stále svítilo, takže jsme si spanilou jízdu plně vychutnávali. Cestou jsme se zastavili na rychlo-oběd. Každý se mohl najíst dle své libosti. Poté jsme se vrátili do kempu, kde se už připravovala večeře. PRASÁTKO :-) Jeho příprava ovšem ještě zabrala nějaký čas, tak se v klidu sedělo, popíjelo a povídalo. Mezitím bylo vyhlášení vítězů pátečního orienťáku a sobotních sprintů. Ceny byly nadmíru zajímavé.

  tn_P9200322.jpgPotom nastal volný program. Někteří zůstali v kempu a sledovali přípravu prasátka a vesele se bavili.tn_P9200344.jpg Jiní se zajeli podívat do nedalekého babiččina údolí. Taky jsem se tam zajel podívat a měl jsem to štěstí, že jsem tam dokonce viděl ječící Viktorku přímo u splavu :-) Mám na to i 4 svědky. Renču, Makovici, Ondru a malého Ondráška, takže rozhodně to nebylo přebytkem alkoholu v krvi :-) Jinak můžu jedině doporučit, kdo tam nebyl, ať se zajede podívat, je tam opravdu krásně.

  Když jsme se za nějakou tu hodinku vrátili do kempu, tak už panovala veselá nálada a prasátko bylo zabarvené dozlatova. Nezbývalo, než ho po kouskách porcovat a vychutnávat si tu slast skvěle připraveného pokrmu. Odteď se už jen pilo a jedlo. Někdo odpadl dříve, jiní vydrželi až k ranním hodinám.

  Neděle

  Neděle, jak už to bývá, byla rozlučková. Všichni jsme se pomalu sbalili, rozebrali si zbylé kousky prasátka a vydali se do svých domovů. Počasí nám stále přálo, takže cesta vesele ubíhala.

  Myslím si, a určitě nejsem sám, že se jubilejní 5 sraz vydařil. Ti co nepřijeli, už ví o co přišli a ti co tam byli, tak mají jednu z dalších krásných vzpomínek na blázny, kteří svá srdce dala francouzským kráskám jménem Peugeot.

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články