test
Sign in to follow this  
Followers 0

16. sraz Peugeot - clubu


Supetr
 • Vážení přátelé           

  Rok se sešel s rokem a tak si vás dovolujeme pozvat na 16. sraz Peugeot – clubu, který se bude konat 8. – 10. 9. 2006 v autocampu Brodský v Červeném Kostelci (www.campbrodsky.cz).

  Pro Ty z Vás, kteří byli na loňském podzimním srazu se jedná o místo známé, pro Ty, kteří z nějakého důvodu nebyli tedy malé vylíčení, na co se připravit.

  Ubytování je možné v chatkách po čtyřech osobách (cena 100 Kč/osoba/noc). Děti do 6ti let zdarma. Pokud budete požadovat povlečení, cena se navyšuje o 50 Kč/postel/noc

  Jídlo:

  Páteční večeře je dle jídelního lístku v restauraci

  Sobotní snídaně je za 40 Kč/osoba

  Sobotní večeře bude ve formě grilované krůty a kýty (150 Kč/osoba, děti 6 – 12  let 75Kč/dítě)

  Nedělní snídaně opět 40 Kč/osoba

  Program:
  Pátek – příjezd účastníků do ATC Brodský v Červeném Kostelci, trénink  vzájemné komunikace do pozdních nočních (ranních?) hodin
  Sobota – ranní snídaně a příjezd účastníků, kteří nedorazili už v pátek, v 10 hodin start celodenního orientačně poznávacího výletu, po jehož ukončení nás čeká grilovaná krůta a vepřová kýta. Dále bude volný program až do pozdních nočních hodin
  Neděle - po snídani předvedení některých nových modelů Peugeot (v jednání s VM  INCOM Vrchlabí), možnost změřit si odchylku Vašich tachometrů ve spolupráci s PČR a pak pokus o zápis do knihy rekordů (v jednání s agenturou Dobrý den – tajná disciplina). Po obědě odjezd domů.
   
  Doporučení: orientačně – poznávací výlet povede po silnicích s běžným provozem, proto APELUJEME na dodržování dopravních předpisů a při průjezdu obytnými zónami též na Vaší ohleduplnost. Trasa povede v pohraničí, proto dopobručujeme mít u sebe i zelenou kartu, dá se předpokládat, že trasa může zamířit i k našim severním sousedům.

  Platby: pokud přijedete již vpátek, pak vychází 430,- Kč/os (s povlečením 530,- Kč/os), pro sobotní přírůstky platí cena 290 Kč/os (s povlečením 340,- Kč/os). Platby nutně potřebujeme mít připsány na účtě 35-7009450237/0100 nejpozději 31.8.2006 (VS = ID člena, SS = 16). Apelujeme na všechny zapomnětlivce, kteří mají s včasnými platbami problémy, že bez zaplacení s nimi opravdu nemůžeme kalkulovat a může se stát, že budou spát pod širákem a v sobotu budou na platící hladově koukat. Ještě upozornění, 100 Kč/osoba je za noc, ať už v chatce, nebo pod stromem nebo v autě – prostě pokud budete trávit noc v areálu ATC, je třeba zanechat 100 Kč všimné – je to dohoda mezi námi a majitelem, abychom dosáhli celkově velice příjemných cen.

   
  Celý přípravný výbor ve složení Minimaxa (ID 2025), Péťa (ID 2003) a Medvěd (ID 824) se na všechny účastníky těší a doufá, že se Vám všem bude na srazu opět opravdu líbit.
   
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka

   

  Upozornění: Přihláška se stává závaznou po zaplacení poplatku na účet.
Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články