test
Sign in to follow this  
Followers 0

Rally Bohemia 2007 startuje již tento pátek!


Supetr
 • Po více než měsíční přestávce pokračuje čtvrtým podnikem Mezinárodní mistrovství ČR v rallye tradiční soutěží Rally Bohemia, která se uskuteční v termínu 15.-17. června.

  Soutěž odstartuje v pátek diváckou supererzetou na autodromu v Sosnové, v sobotu jezdce čeká 152 ostrých kilometrů na sedmi rychlostních zkouškách. V neděli jsou na programu sice jen čtyři RZ na dvou úsecích, ale jde o nesmírně náročné zkoušky, kterým vévodí více než 40 kilometrů dlouhý Navarov, který je nejdelší RZ v celém letošním mistrovství. Jede se dvakrát na samý závěr soutěže a náročností se snadno může poměřovat s RZ, které se běžně jezdí v mistrovství světa.

  206RC.jpg

  "Něco podobného u nás ještě nikdy nebylo. Dříve bylo často o vítězi rozhodnuto ještě před poslední erzetou, to se nyní nestane. Rozdíl dvaceti vteřin nebude nic znamenat a je možné, že její výsledek hodně zamíchá pořadím," řekl úřadující český mistr republiky Václav Pech na tiskové konferenci.

  Co se týče posádek a vozů, takovou bombu jako loni v podobě premiéry Peugeotu 307 WRC Štěpána Vojtěcha na českých tratích pořadatelé letos nezajistili.

  vojtech307.jpg

  Ale to neznamená, že fanoušek nebude mít na co koukat. Kromě české špičky sedlající Mitshubishi Lancer a Subaru Impreza různých specifikací budou moci fandové značky Peugeot držet palce Jiřímu Vlčkovi s Peugeotem 206 S1600, proti přesile vozů Honda Civic bude s Peugeotem 206 RC ve třídě N bojovat Honza Vaňáč a z Norska přijede s Peugeotem 306 S16 potrápit naše jezdce ve třídě A7 Nor Glenn Larsen.

  peu306.jpg

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články