test
Sign in to follow this  
Followers 0

Peugeot uvádí web TV


Supetr
 • www.tv.peugeot.com

  Praha, březen 2008 – K příležitosti ženevského autosalonu 2008, přináší Peugeot novinku - web TV. Uživatelé internetu k ní mají přístup z www.peugeot.com nebo www.tv.peugeot.com.

  Web TV nabízí návštěvníkům 4 programy věnované značce Peugeot. Prezentace je ve čtyřech jazycích (angličtina, francouzština, němčina, španělština).

  První program – AKTUALITY představuje prostřednictvím videa nové modely, nový tým pilotů Peugeot Sport a různé reportáže (např. z tiskové konference s generálním ředitelem značky Peugeot J.-P. Collinem, z návštěvy na stánku Peugeot apod.)

  Druhý program – DESIGN nabízí dvacítku filmů zaměřených na koncepční vozy. Divák uvidí tyto fascinující automobily „v akci“. Specialitou je pak nový film o modelu 308 RC Z.

  Třetí program – PRODUKTY znázorňuje celou modelovou řadu Peugeot a zvláště pak nový model 308 SW.

  Čtvrtý program BLUE LION vypovídá o dlouhodobém závazku značky Peugeot chránit životní prostředí. Návštěvníci zde získají informace o různých projektech vytvořených značkou Peugeot, které se věnují např. filtru pevných částic FAP, výzkumu či novým motorizacím.

  Nové webové stránky nabízí všechny funkčnosti webu 2.0: možnost označit video, objednat si dodávku RSS, možnost poslat video jinému uživateli, zařadit video do složky „Oblíbené“ nebo kopírovat url do svého „blogu“. A navíc každý film je možno zobrazit dvěma způsoby: na celou obrazovku pro maximální vizuální efekt, nebo v normálním zobrazení. Filmy jsou doprovázeny komentáři a vysvětlivkami.

  Web TV Peugeot je k dispozici od 4. března 2008 na www.tv.peugeot.com

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články