test
Sign in to follow this  
Followers 0

3008


Supetr
 • Tak zatím co si tu čteme o nové, faceliftované 307 a dohadujeme se, zda se nám ten čumák líbí, nebo ne a jestli je více elektroniky v autě pro naši bezpečnost či v případě problémů spíše pro zlost, náš Peugeot nespí a servíruje nám další novinku. Pravda, z těchto fotek asi ve Francii nemají moc radost, neboť pravděpodobně uniklo něco, co by nemuselo tak rychle, ale my ty fotografie máme a rádi vám je představíme.

  Tak tedy, dámy a pánové přijíždí Peugeot 3008!

  Je tam těch nul nějak moc, že? Jasně, ještě není definitivní podoba 308 známá a my už máme MPV na její bázi... A koloběh dezinformací a dohad začíná nanovo. bude to ta čtyřkolka co má být společná s Mitsubishi? Nebo ne? Ale to přeci má být 4007, to SW na vysokém podvozku. Tak uvidíme sami, až se objeví nějaká oficiální informace, každopádně 3008 je tu a podle mého vypadá k světu. Navíc si myslím, že pokud je to ještě montáž, tak opravdu dobrá a hlavně, že takto vypadající auto má podle mě šanci se dostat do sériové výroby. Teď mluvím jen o tom fialovém, to modré uvádím jen jako příklad fantazie nedočkavců. I když společné znaky obě auta přeci jen mají...

  3008.jpg

  Tak co vy na to? Máte pozitivní zkušenosti s 307 SW? Nelíbí se Vám, že nejdou lehce demontovat zadní sedačky ve 407 SW? Vadí Vám neskladná kufr u 407 SW? Nechápete proč se jmenuje 206 SW, když nemá prosklenou střechu? A bude vůbec 308 SW, nebo "jen" 3008?

  Dejte vědět, prostor pro Vaše názory je pod článkem.

  Zatím ahoj,

  Michal

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články