test
Sign in to follow this  
Followers 0

Pozvánka do automobilové zkušebny


Supetr
 • Díky Vítovi Podlipnému (VP605) pro vás můžeme uspořádat exkurzi do automobilové zkušebny Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně (informace o zkušebně a jejím vybavení naleznete na http://www.mendelu.cz/autozkusebna). Exkurzi pořádáme v sobotu, 26. února 2005 ve dvou bězích - dopoledním od 9 do 13 hodin a odpoledním od 14 do 18 hodin. Každý běh má maximální kapacitu 15 osob.

  Přihláška ke stažení - prihlaska.doc

  prihlaska.rtf

  Pokud máte zájem o návštěvu této automobilové zkušebny, vyplňte přihlášku a odešlete ji na e-mail jiri.wolf@cbox.cz a v kopii také na e-maily podlipny@mendelu.cz a zoby@centrum.cz. Po obdržení přihlášky Vám obratem zašlu odpověď a termín, do kterého budete zařazeni. Po naplnění obou běhů, tj. 30 přihlášených osob, provedeme uzávěrku a další přihlášky již nebudeme přijímat (obdržíte vyrozumění o naplnění obou termínů). V případě extrémního zájmu o tuto exkurzi se pokusíme zajistit ještě další termín, například na léto.

  Jako malý bonus jsme si také připravili soutěž o to, který automobil bude v rámci exkurze otestován. Pokud máte zájem se do této soutěže zařadit a nechat si zdarma odzkoušet svůj vůz, nezapomeňte vyplnit i druhou část přihlášky s podrobnými údaji o vozidle. Podmínkou účasti v soutěži je bezvadný technický stav celého vozidla! (obzvláště nesmí být rozhozená geometrie a hlavně musí na 100% fungovat chlazení motoru!!). Z přihlášek do soutěže na místě (při zahájení exkurze) vylosujeme výherce.

  Nejvhodnější příjezdová trasa ke zkušebně je zakreslena na přiložené mapce – pojedete z ulice Drobného na Erbenovu, Černopolní a Zemědělskou. Na vrátnici MZLU se prokážete vytištěnou přihláškou. Budete vpuštěni do areálu, kde zaparkujete na parkovišti u bílé budovy se žlutými okny (zkušebna).

  Těšíme se na Vaší návštěvu

  Jirí Wolf (jiri.wolf)

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články