test
Sign in to follow this  
Followers 0

Partneři clubu


Supetr
 • Vážení členové,

  připravili jsme pro Vás novou sekci, kde najdete seznam partnerů Peugeot-CLUBU. Předem ale objasním, kdo je partnerem clubu. Upozorňuji předem, že partneři nerovná se firmám, co nám poskytují členy. Partnerství je o nečem jiném a slevy jsou bonusem navíc.

  Partnerem clubu je firma či osoba, která fandí naší značce. Samozřejmě jenom fandovství nestačí, je potřeba také nabídnout něco navíc - samozřejmě i z naší strany. Proto jsme zavedli Partnery clubu, u kterých máme jistotu, že budou pro členy poskytovat kvalitní služby, pravdivé informace a odpovídající hodnotu. Zároveň se očekává, že partner bude sdlíný na nové informace vhodné pro členy atd. Na oplátku se PEUGEOT-CLUB zaručuje, že bude adekvátním způsobem prezentovat tuto firmu ve svém clubu, bude hájit její dobré jméno a bude připraven řešit veškeré stížnosti řádných členů k partnerovi.

  certifikat.jpgPartnera našeho clubu poznáte podle certifikátu, který peugeot-club propůjčuje partnerům na dobu jednoho kalendářního roku. Na konci této doby dojde k vyhodnocení spolupráce a k případnému prodloužení či zrušení partnerstvi. Pro členy by toto logo mělo zajišťovat především dobré služby dané společnosti vůči členům. Zároveň má partner právo požadovat na členovi průkaz k prokázání příslušnosti k Peugeot-clubu.

  Seznam našich partnerů můžete najít pod sekcí Partneři, odkaz naleznete na hlavní stránce vpravo nahoře.

  PS: V současné době jsem těsně před dohodou s nadpoloviční většinou servisů ze sdružení AutoFrance. Doufám, že Vám v nejbližší době budeme moci přinést již dlouho slibovanou a dlouho očekávanou servisní sítí po celé ČR.

Sign in to follow this  
Followers 0


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

články

články

články