Jump to content
Peugeot Club Česká republika

Peugeot Club Amis de Lion

Peugeot Club Amis de Lion byl založen v roce 2001 a od té doby si klade za cíl sdružovat přátele, fandy a majitele vozů značky Peugeot. Naším hlavním cílem je zde pro vás zajistit příjemné prostředí pro řešení vašich problémů, ale také příprava srazů a jiných akcí, které pro Vás Peugeot Club organizuje. Máme pro Vás klubové fórum, kde je registrováno téměř 50 tisíc uživatelů a najdete zde přes 1,5 milionu příspěvků pečlivě roztříděných do jednotlivých kategorií.

Řádným členům klubu přinášíme spoustu klubových výhod, slev na nákup náhradních dílů, příslušenství a dalšího zboží, prostřednictvím našich partnerů a možnost aktivně se podílet na rozvoji klubu. Pokud máte zájem stát se řádným členem hned, navštivte prosím náš e-shop a zakupte si řádné členství.

Peugeot Club Amis de Lion je neziskovou společenskou organizací, která veškeré své příspěvky a prostředky použije jen na další rozvoj sdružení, hrazení nákladů, pořizování vybavení a případný pronájem prostor potřebných pro činnost sdružení. Symboly Peugeot Club Amis de Lion je logo sdružení a název „Peugeot-Club“.  Peugeot Club má přes 300 řádných (platících) členů a téměř 50 000 registrovaných členů – majitelů vozů značky Peugeot.

Základním posláním Peugeot Club Amis de Lion je sdružovat zájemce o dění (informace a novinky) z oblasti automobilismu a příznivce vozů automobilky Automobiles Peugeot a poskytovat služby těmto členům. Club vznikl na podzim roku 2001 a za své hlavní cíle si klade:

 • Zprostředkovávat a poskytovat všestranné informace o automobilech Peugeot.
 • Provozování webových stránek s adresou www.peugeot-club.com www.peugeot-club.cz www.peugeot-club.sk a www.peugeot-club.eu
 • Pořádání společných akcí a srazů pro členy clubu i pro zájemce z řad nečlenů.
 • Umožnit členům clubu využívat různých výhod, které pro sdružení nabízejí firmy, zabývající se prodejem a servisem nebo jinou činností spojenou s automobilismem.
 • Zabezpečit zprostředkování výměny informací mezi jednotlivými členy ve formě veřejných diskuzí.
 • Obhajovat zájmy svých členů.
 • Zajišťovat prodej a propagaci předmětů s logy či názvy sdružení („Peugeot Club Amis de Lion“, „Peugeot-Club“)

Výhody řádného členství (proč se stát řádným členem?)

Hlavním důvodem proč se stát řádným členem klubu by měla být chuť podpořit tento projekt, nebo "poděkovat" za pomoc, která se Vám zde donesla.Protože si řádných členů vážíme, připravujeme pro ně různé výhody ať už pravomoci na fóru nebo slevy u našich partnerů. Zde je ucelený soupis co Vám přinese řádné členství:

 • stanete se členem Peugeot Club Amis de Lion s hlasovacím právem
 • získáte klubovou kartičku a samolepku s logem klubu
 • získáte výrazné slevy na zboží v eshopu
 • klubové srazy pro Vás budou o něco levnější
 • bude Vám poskytována sleva u našich partnerů (seznam partnerů klubu)
 • získáte přístup VIP do sekcí 
 • sekce pro řádné členy - hlasování o věcech spolku a informace o jeho hospodaření
 • sekce informací o historii auta dle VIN
 • můžete si vytvořit vlastní galerii v sekci k tomu určené
 • máte právo si nechat zřídit klubový email ve formátu nick@peugeot-club.com
 • budete mít přístup a možnost stahovat ze sekce „ke stažení“ kde najdete spoustu hodnotných návodů, schémat a příruček
 • budete mít možnost pořádat srazy a minisrazy s finanční podporou klubu
 • zvýhodněné podmínky zadávání inzerátů v inzerci
Nejsme jen fórum - Peugeot Club ČR

Partneři

Pro členy klubu jsou k dispozici partneři. Jsou nejen z řad prodejců automobilů značky Peugeot, jsou to také servisy, restaurace, nebo ubytovací zařízení. Počet partnerů se stále rozšiřuje. Každý partner poskytne uvedenou službu nebo slevu na základě předložení platné kartičky řádného člena. Členství s kartičkou zakoupíte na našem e-shopu.
Na našich stránkách je dostupný seznam partnerů.

Kontakt

Peugeot Club Amis de Lion
IČ: 265 99 171
Spisová značka: L 12917 vedená u Městského soudu v Praze

Kontaktní adresa a sídlo:


Jiří Brenn, předseda Peugeot Clubu
Nová 332
250 70 Odolena Voda

E-mail: schreek@peugeot-club.com

Transparentní účty sdružení:

Účet vedený v CZK 106206306 / 2010
Účet vedený v EUR 2600063573 / 2010

 

Shreek Jiří Brenn (Schreek) - Předseda
Super Administrátor, správa účtů klubu, administrativa klubu, komunikace s účetním.
E-mail: schreek@peugeot-club.com
ChouLu Lukáš Choutka (ChouLu) - E-shop
Super Administrátor, IT Specialista
E-mail: choulu@peugeot-club.com
Pe.Tr Petr Trávniček (Pe.Tr) - Marketing
Partneři a Inzerce
E-mail: pe.tr2@peugeot-club.com
radim.1008 Radim Novák (radim.1008) - Srazový koordinátor
Srazy, koordinace projektů na nich
E-mail: radim.1008@peugeot-club.com
   

Pro inzerenty

Inzerentů si velmi vážíme a nabízíme jim několik druhů propagace jejich zboží a služeb. Denní počet zobrazení je kolem 15 000, máme zhruba 4000 unikátních návštěvníků za den. 85% procent návštěv přichází z vyhledávání mimo naše stránky, zhruba 50% z této denní návštěvnosti jsou vracející se uživatele. Výše uvedené údaje pochází z Google Analytics ze dne 27.10.2016. Jak je ale známo, nejsou zcela přesné a při vysoké návštěvnosti, což je i případ našeho webu zkreslují směrem dolů.

Při porovnání od ledna do května 2015 a 2016 je v letošním roce o 28,47% vyšší návštěvnost, míra okamžitého opuštění klesla o 18%, bylo zobrazeno 3 466 032 stránek, což je o 2% více než v roce 2015.

Sdělení

Všechny e-mailové adresy uveřejněné na www.peugeot-club.com (nebo www.peugeot-club.cz) jsou určeny výhradně pro obchodní a korespondenční styk s naším clubem a v žádném případě si nepřejeme jejich zneužívání k zasílání nevyžádaných nabídek (spamů) dle zákona č.138/2002Sb.

Též jejich zařazování do různých podvodných a pochybných databází proti naši vůli nebo bez našeho vědomí bude postihováno právně. Pokud i přes toto varování dojde k zaslání spamu, bude nekompromisně zablokována doména odesilatele na našem mail-serveru.

   
×
×
 • Create New...