Jump to content

PEUGEOT EMOTION DAY 2016


JVT

Recommended Posts

Furt jen zkousis, co takhle koupit co? :P:D

radši 10x zkusit než pak bejt 15 let nasranej co jsem koupil :papa ...I30 je vzadu větší než 308 to je pravda... :P  :P  :papa

tak je tam u peugeotu 0% úrok,akorát ta havarka+povinný a pojištění schopnosti splácet je trošku dražší a po dobu úvěru neměnná,i když ten peugeot za 2-3 roky spadne o 100000Kč ;)

Edited by Charlie 1
Link to comment
Share on other sites

je to asi jen na plnou invaliditu nebo něco podobně a při pracovní neschopnosti delší než 3měsíce apod.takže k ničemu...,nechce se mi to číst,je to jen jak vytahnout z lidí kačky když je 0%úrok co nabízí třeba Peugeot POV+HAV+schopnost splacet cca 20000/rok to samý u Generalli za cca 8000Kč/rok(cena auta 4200000Kč)

až budou nabízet 0% úrok a nepředražený pojištění bude to fakt za 0...

Link to comment
Share on other sites

Charlie 1

Koncesionář má dodat na jízdy svůj předváděcí vůz P 308 s motorem HDI. Tak pravděpodobně budeš mít možnost jej vyzkoušet. Co se týká financování tak mohu sestavit mnoho různých variant úvěru. Jsou i varianty kdy je vůz levnější na úvěr než za hotové. Ano, v úvěru jsou předepsané pojistky. Cena pojistek je různá. Porovnáváš zde cenu 20.000,- a 8.000,-. To se mi trochu nezdá. Předpokládám velký rozdíl v případném plnění.

Musíš si uvědomit, že za každým úvěrem je nějaká banka která jej poskytuje. Když ti nevyhovuje jednoduše vyřízený úvěr v autosalonu, pak použij úvěr který ti poskytne tvá banka kde máš účet. Třeba ti dá 0% úrok.  :D To se ale nestane  :bojim  Která banka se dobrovolně zřekne svého zisku. Odpovím si sám. Žádná. :papa               

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest StibTo

Vidím to na ten konec června, ta první Praha je všední den, to mi asi nehrozí :myslim  Jinak u mě celkem jasná volba - 308 Gti & 508 Gt půjde-li to :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...