Jump to content

Telefon HTC One S - padá sw, restartuje se


Honza z Nera

Recommended Posts

Ahoj všem. Mám zcela lama dotaz. Nevíte proč se telefon sám restartuje po příchodu ke mě do bytu?

Zhruba měsíc a půl se děje to, že se telefon sám restartuje a poté vyžaduje klasické bezpečnostní heslo. Toto se stane třeba 5-6krát denně. V bytě obecně máme dost špatný příjem signálu, při hovoru signál vypadává nebo je slabý a je třeba volat z určitého místa nebo lépe, nepřecházet po místnosti jinak hovor může vypadnout. Myslel jsem si, že bude problém u operátora - TMobil, ale pokud jsem mimo domov, nemám absolutně žádný problém, a to může být signál opravdu slabý a nic se neděje - např.teď na horách.

Telefon je to už starý se systéme Android 4.1.1. Myslím, že už nechodí ani aktualizace, ale na druhou stranu je to ještě to HTcéčko, které mělo celokovové tělo. Telefon jinak běží normálně.

Nebydlím nikde na samotě, ale normálka v paneláku na sídlišti v Praze. Telefon jsem zhruba před měsícem hodil do základního nastavení, trochu se to zlepšilo, nicméně žádná hitparáda to není. Ten samý problém má i moje žena se stejným telefonem.

Co s tím? Připomínám, že chyba se vyskytuje pouze u mě doma jinak ne. Ještě doplním, že doma máme klasickou WiFi síť pod heslem, telefon se k ní přihlašuje normálně.

Díky za reakce, případné rady. Honza

 

Link to comment
Share on other sites

dnes to vyzkouším, chápu to dobře, že se něco snaží do telefonu dostat přes WiFi? to by ale znamenalo, že se něco také snaží dostat do noťasu či tabletů, ale tam k žádnému padání sw nedochází. je fakt, že noťas má Eseta, můj telefon antivir nemá, nicméně manželky ano . . .

v telefonu mám aplikaci, která sleduje zda-li se nám někdo na WiFi nenapíchnul, ale tam se zobrazuje pouze naše připojení a žádné jiné. . . zkusím dnes před příchodem domů vypnout tu WiFi a uvidím . . .  

Link to comment
Share on other sites

Pleteš hrušky s jabkama.......telefon je android.......noťas má určo wokna....viď...??

S woknama to nemá nic společného........a wifi s androidem taky neee (a hlavně !!! v androidu žádnej vir nehledej...to jenom trubky si cpou antiviry do androidů a myslí si že jim je to k něčemu a ono jim to hlavně jen spomaluje telefon)...................zazálohuj data telefonu a pak ho uveď do továrního nastavení...a znovu nastav dle svého...

Link to comment
Share on other sites

. . . no a proto se tu ptám, a tak nějak trochu čekám, že mi někdo fundovaně poradí, páč lidi zde dělají různou práci a ruzumí různým věcem. . . nicméně jak už jsem psal hned nahoře, telefon do základního nastavení již uvedený byl a změna nic moc . . . noťas wokna zatím nemá . . . na co se tedy zaměřit, kde hledat?  . . . 

Link to comment
Share on other sites

Hele už to že v Praze máš špatný signál v bytě je na pováženou a značí že není u vás v baráku něco v pořádku....když mimo barák všude je to ok jak říkáš....

Nemáte na baráku nějaké antény digi..wifi...atd....??

Link to comment
Share on other sites

. . . čárky sem netahejte :) Samozřejmě v baráku je asi tak "milion" různých soukromých wifi antén, některé mají v našem bytě v různých místech i silnější signál než moje vlastní, naše připojení se dá chytit už v druhém patře, jsem v osmém. Ale na střeše nic není, protože náš dům má nástavbu, a ta má "kulatou" střechu, vypadá to dost hrozně . . . Říkal jsem si, že se obrátím na operátora, ale ten koukne na mapu pokrytí a řekne ok? S tímto nemám dobré zkušenosti, dávno jsem to řešil na chatě a změna žádná až když jsem změnil operátora tak to bylo ok.

Jinak když přijde návštěva, tak ta problém nemá, čímž pádem bych řekl, že se to asi stáčí spíš k telefonu. Imho wifi je vypnuta a vše je zatím ok. Kolikrát to spadlo ihned co jsem zavřel dveře. Ale opět říkám, vše začalo zhruba před měsícem a půl a dělají to oba telefony.

Link to comment
Share on other sites

A ta navsteva ma stejneho op a stejny mt?

Pripadne i kdyz je to trochu slozitejsi dej do mt sim jineho op a zkus to nasimulovat.jestli se restartne tak jednoznacne mt pokud ne a vratis tam zpatky sim sveho op a tam se to okamzite stane tak je to jasne op.

Link to comment
Share on other sites

Tak bylo toho napsáno plno a nakonec opravdu pomůže vypnout wifi a je po starostech. Dnes mám pracovní volno a jsem vesměs doma, tak to sleduju. velkybanan: ano návštěva má stejného op, ale mobil jiný. Až někdy dorazí tak to schválně vyzkouším.

Stejně ale nechápu jednu věc, dnes jsem se připojil na několik dlouhých minut na wifi v Tescu a nestalo nic. Signál op tam byl špatný podobně jako doma a telefon ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...