Jump to content

Nový klíč s DO


popest

Recommended Posts

Chci se jen podělit o zkušenost. K mojí 308 jsem dostal 2 klíče. Jeden klasika a druhý s DO. Bohužel ten s DO měl od nehtů zničená tlačítka. Kupoval jsem konkrétně toto: https://www.aliexpress.com/item/Leekey-2-Buttons-Modified....................    Je to jen pouzdro bez elektroniky.

 

Kvalita zpracování a vzhled mi připadá lepší než originál, cena cca 200,- . Více viz foto. Vnitřek jsem přehodil bez problému. Ještě musím nechat u zámečníka ten klíč vybrousit, planžeta sice vyndat jde, ale nejde zaměnit Dám vědět jak to dopadlo. 

klic2.jpg

klice1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Len aby ti ho zámočník vybrúsil. Mňa s tým poslal do pr..le, pretože tento čínsky kľúč je zo železa a nechcel si dolámať frézu. Ale vybrúsili mi to v Tescu. No tiež naprd. Kľúč som síce zasunul ale neotočil. Tak som prehodil origo planžetu do nového čínskeho púzdra a bolo vybavené :-)

Link to comment
Share on other sites

Pěkné, asi do něj půjdu taky. Originál mám už asi po třetí v jiném pouzdře a vždy po cca 9-ti měsících používání se začne otvírat, přeskakovat pružina a každou chvilku musím rozebírat a znova natahovat pružinu (když přeskočí, tak se místo otvírání zavírá).

 

Pavel

Link to comment
Share on other sites

Já to zkusil přes ten alliexpres, objednal, zaplatil přes web (cca 180 Kč sem risknul) a už mi napsali, že je poslán. Zvolil sem dopravu zdarma, takže to může trvat dýl. Uvidim, kdy dorazí.

Link to comment
Share on other sites

Registrace, ale jednoduchá. Neměl jsem s tim problém. Objednal sem ten klíček viz odkaz od popesta. A zaplatil online MasterCard, ale jde i VISA. Vše provází a působí důvěryhodně.

Edited by Davis
Link to comment
Share on other sites

Ke mě šel klíč ani ne 14 dní. Výhoda Ali od třeba ebay je v tom, že prodejce dostane zaplaceno až když Vy potvrdíte, že zboží dorazilo a že je to přesně to, co jste očekávali. Pokud ne, je tam kouzelné tlačítko Spor :-). Akorát pozor, máte na to 60 dnů od objednávky. Pokud do 60 dnů nevyvoláte spor, objednávka je automaticky uzavřena a vy už nemáte na nic nárok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

K tomu dodávám, že planžeta vybroušena také bez problémů a funguje v zámcích bez potíží. Není pravda, že vás s tím pošlou do PR...

. Pokud ano, nemaj kvalitní systém a vyhněte se jim obloukem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...