Jump to content

Po výměně autobaterie nestartuje


akim21

Recommended Posts

Ahoj lidi,potřeboval bych pomoct,manželka nechala na 307 2.0Hdi r.v.2001 celou noc puštěné vystražné blinkry,baterie samozřejmě uplne vybita,Tak jsem odemkl auto klasický klíčkem,vytáhl baterku nabil,vrátil zpět.Chtěl jsem nastartovat,točílo ale nechytlo.Dalkový centrál nereaguje a na palubce mi bliká pořád tlačítko alarmu a centralního zamykaní,tak predpokladam ze bude blokovany porad immo,nevíte jak si s tím poradit??Díky

Link to comment
Share on other sites

po zandání baterie do vozu se musí než začneš startovat nechat zapnutý klíček 5 min. v poloze kdy se zapne přístrojová deska. BSI jednotka se znova načte a provedou zakladní nastavení. Pokud tento postup neuděláš tak blbne centrál ,stahování oken ,imobilizér atd.

Edited by kacaba12
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkoušel nechat 5min načíst, pak i parovat klíče.,nic nepomohlo,točí ale nechytne, pořád bliká tlačítko centrálního zamykání, dálkový nejde a ani stáhnout okna, jen se při odemceni rozsvítí světlo. Popřípadě přehrání té BSI se musí jen v autorizaku, nebo to zvládnou i jinde? Kolik to tak může stát, a je problém když nemám kód od immo?

Link to comment
Share on other sites

Nechal jsem teda baterku znova 2hod odpojenou, zapojil na 5min otočil klíčkem do první polohy, ale bohužel žádna změna, když sedím v autě a zmáčknu dalkac tak něco cvakne v pojistkach najede na displeji economy mode, ale auta pořád nechyta. Nevíte o někom v okolí Havířova kdo by se mohl na to napíchnout? A bude teda problém když nemám ten kod od imobilizéru?

Link to comment
Share on other sites

Pravděpodobně se ti vymazala BSI včetně klíčů imobilizéru. Vypadá to na odtah do autorizovaného servisu Peugeot. Tam ti zjistí pin imobilizéru a komplet vše nahrají. Bohužel u starších P307 se toto někdy stává.

Edited by HonzaZ
Link to comment
Share on other sites

Vytáhnul jsem jednou baterii (jen jsem přendával starou za novou) a v nevědomosti, že toto v tom autě je jsem taktéž nemohl nastartovat. Prostě nespustilo palivové čerpadlo. Po asi 10 minutách, jsem nastartoval a odjel. 5 minut je fakt málo na probuzení BSI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...