Jump to content

Mini GPS - GSM tracker


oddie

Recommended Posts

Možná jste někdy někdo řešili, zjišťování polohy zařízení. Na trhu, najmě čínském je mraky krabiček GPS-GSM, kam se strčí SIM karta a umí to odpovídat SMS s polohou, příp. další vychytávky. Ať už se to pověsí na krk čoklu, strčí do kapsy nezbednému dítku, namontuje na kolo nebo nalepí pod palubku, hodily by se mi konkrétní zkušenosti s něčím opravdu mini z poslední doby, co je vyzkoušené. Ideálně takové, aby se to nakonfigurovat tak, aby to tou SMSkou vracelo link, co by na Androidu spouštěl Mapy.cz (umí být i offline) s obdrženou polohou. Jestli někdo máte, díky předem za konkrétní tip.

Link to comment
Share on other sites

Dobíjení není problém, je to jen jako příležitostná hračka, jednorázové dobití na to, aby to fungovalo s rezervou půl dne, to dají i ty nejmenší kousky. Spíš potřebuji něco, nad čím nemusím sám bádat, co už je vyzkoušené, zároveň ale ne profi službu, která se vyplatí jen u stálého provozu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Chozeluizskuner

Naposled když známej scháněl takovouhle věc, tak chtěl sledovat za kym mu jezdí manželka :D .. Ale je to každýho věc. Každopádně budu tohle téma sledovat a doufám že se k něčemu dostaneme. Zajímalo by mě aby to šlo pak zobrazit v nějakych mobilnich mapách a ne na nějakym čínskym serveru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...