Jump to content

Peugeot Citroën Retail bude zajišťovat prodej produktů Peugeot, Citroën & DS určených pro klientské motoristické soutěže


Schreek

Recommended Posts

Peugeot Citroën Retail bude zajišťovat prodej produktů Peugeot, Citroën & DS určených pro klientské motoristické soutěže

 

 

 

CITROËN RACING, PEUGEOT SPORT a DS PERFORMANCE nedávno společně vytvořily „Centre of Excellence“ motoristického sportu, díky němuž mohou využívat součinnosti mezi všemi třemi značkami skupiny PSA Peugeot Citroën pro posílení svých vlastních závodních programů. Na stejném principu bude probíhat partnerství v oblasti prodeje mezi tímto centrem a divizí Peugeot Citroën Retail a zajistí optimální obchodní efektivitu při využití nejnovějšího technického vývoje.

 

Toto oznámení bylo učiněno dnes na zasedání Rady zaměstnanců společností PEUGEOT SPORT a CITROËN RACING za přítomnosti všech zúčastněných stran.

 

Podle dohody o strategickém partnerství poskytne divize Peugeot Citroën Detail, která se specializuje na prodej automobilů a náhradních dílů, veškeré své zkušenosti a odborné znalosti divizím CITROËN RACING, PEUGEOT SPORT a DS PERFORMANCE, a to ve prospěch závodů určených pro zákazníky.

 

Divize Peugeot Citroën Retail bude po celém světě odpovědná za marketing a maloobchodní prodej kitů určených pro závodní automobily a všech dílů pro závodní vozy z katalogů značek Peugeot a Citroën a dále produktů souvisejících s motoristickým sportem.

 

Sídlem bude platforma Peugeot Citroën Retail v Gonesse nedaleko Paříže, v prostorách společnosti Société Commerciale de Distribution des Pièces de Rechange (SCDPR – Obchodní společnosti pro distribuci náhradních dílů).

 

Prostory prošly v roce 2008 kompletní modernizací a poskytují potřebný prostor pro rozvoj uvedené činnosti. Z hlediska logistiky jde o ideální umístění se snadným přístupem k dálnicím A 86, A1, A3 a A 104, ležící v těsné blízkosti letiště Charles de Gaulle.

 

Ředitel Peugeot Citroën Retail Jean-Philippe Imparato při této příležitosti prohlásil: „PCR v rámci tohoto partnerství poskytuje Centru a zákazníkům skupiny se zájmem o motoristický sport veškeré své zkušenosti v oblasti marketingu a prodeje náhradních dílů a veškerou sílu své distribuční sítě. Týmy Peugeot Citroën Retail jsou z této nové výzvy nadšené, neboť tato umožní zvýšit úroveň kvality služeb ještě o něco výš.“

 

 

 

 

 

 

 

 

Ředitel „Centre of Excellence“ motoristického sportu JM Finot uvedl: „Toto partnerství, které navazuje na vytvoření centra podporujícího sportovní programy všech tří značek skupiny, umožní díky zkušenostem divize Peugeot Citroën Retail zvýšit obchodní výkonnost a posílit vztahy se zákazníky a sportovní image našich produktů.“

 

Sportovní ředitelé jednotlivých značek Bruno Famin (Peugeot Sport), Yves Matton (Citroën Racing) a Xavier Mestelan Pinon (DS Performance) podpořili toto partnerství, které otevírá vynikající možnosti pro rozvoj řad sportovních produktů a pro rozšíření zákaznické základny.

post-9365-0-64796500-1455238021_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...