Jump to content

Světlo v kufru se po nastartování rozsvítí


MaxQ69

Recommended Posts

Ahoj. Na 307 se mi po otočení klíčku do druhé polohy rozsvítí osvětlení zavazadlového prostoru. Vždycky musím vystoupit a dojít to zhasnout. Už jsem zkoušel různě rozsvítit a zhasnout, ale stav je vždycky stejný - ototčím klíčkem, světlo se rozsvítí. Nějaký tip, co s tím?

Link to comment
Share on other sites

Díval jsem se do kufru a já tam tlačítko nemám. Jen v tom světle ve stropě ale to je vypínač který jen vypne to zadní stropní . A když podrzis to tlačítko u zrcátka 5sec tak by se mělo vypnout světlo a nereaguje na otevření dveří.

Link to comment
Share on other sites

Však to stropní světlo v zavazadlovém prostoru myslím :-) U zrcátka v kabině nevím, jestli jsem zkoušel podržet 5 sek. S tímhle autem jezdí manželka, takž se po práci uvidíme, vyzkouším :) Nicméně je mi divné, že se po otočení klíčku VŽDY rozsvítí, ať už tomu předchází jakékoliv poštelování. Jinak bych musel zatím vyndat žárovku, což bych nerad, protože chci, aby se normálně rozsvítilo, když otevřu páté dveře.

 

Ještě dotaz - hloupý, ale u žádného auta jsem to předtím neviděl - je normální, když se otevřou dveře u řidiče nebo třeba spolujezdce, aby se rozsvítilo stropní světlo v kabině i v kufru? Setkal jsem se s tím prvně a nevidím v tom žádný význam, proto se ptám...

Link to comment
Share on other sites

To stropní světlo  nad kufrem i stropní u zrcátka se rozsvítí vždy když otevřu jakékoli dveře (i páté). To světlo nad kufrem jde jen vyřadit (vypnout) vypnutím vypínače na tom světle a pak se nerozsvítí vůbec při otvírání dveří (ale přední pořád funguje). Pak je ještě jedno světlo přímo v kufru vlevo a to se rozsvítí jen po otevření pátých dveří, ale zase na druhou stranu, pokud vykládám něco déle tak světlo poměrně rychle zhasne a svítí jen to stropní nad kufrem. Kdyby šlo nějak prodloužit svícení světla v kufru tak prosím o radu.  :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...