Jump to content

Koupě 407 v benzínu


baster

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Na co si dát pozor je krásně popsané na začátku záložky 407 od Kobliha. Je to první připnutej příspěvek. Motor v benzínu musí poradit někdo benzínovej. Ale tipuju že je to 2.2 120kw

Link to comment
Share on other sites

Mám 1,8 benzín,sedan kupovaný v ČR- nový v 12/2008 model 2009.Nevyžaduji rychlou,dravou jízdu,jsem spokojen s velikostí a pohodlností vozu,i akcelerace vozu mi vyhovuje.Jezdím málo,dodnes mám 85000km.Vyměnil jsem loni baterii,předloni zadní tyčku stabilizátoru a někdy dřív taky jednu přední tyč stabilizátoru cca 700kč.Měnil jsem zatím předni brzd.destičky.Jinak kontrola co 2 roky v pežot.servisu malá kontr. stojí 2900 Kč, další 5800 Kč.S autem nemám žádné problémy.Spotřeba je v prumeru 7,2-7,5 l/100km počítám každych 10000km dle ukazovatele.Pri mém nájezdu bych do nafty nešel.Parkuji venku,v zimě start bez problémú.Jsem max. spokojen,závadu nevidím,horší výhled kvuli sloupkúm,na nasedání si musí taky zvyknout,s převisem a nízkostí vozu problém necítím.Až ho budu prodávat,pújdu do 508 nebo Talismanu.

Edited by mate59
Link to comment
Share on other sites

407 v 1,8 je nesmysl,to auto váží pomalu 1900kg, a tu váhu musíš rozhýbat. A i kdyby měla nastat jen jedna krizová situace, aby  ten motor ti pomohl, nepomůže. A jestli to bude používat jen jako přibližovadlo,volil bych úplně jiné auto (golfa,polo či octavku), ale 407 s motorem 1,8 nikdy! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...