Jump to content

Chystám predaj svojej 307cc na leto 2016


Radovan.Buchel

Recommended Posts

Pravdepodobne bude na leto dostupná moja 307cc (1.6. 16V) ( dôvod predaja -zmena priorít,svadba-rodina-potrebné väčšie auto, nazvem to rodinnými dôvodmi :))

Kto premýšľa, zvažuje alebo len pomýšľa, že by mohol poskytnúť dobrý domov mojej srdcovke, tak tu bude možnosť.. predaj mi neponáhľa, tak dúfam že sa dostane do dobrých rúk..

nejaké fotky, detaily a riešenia dostupné v mojom príbehu.. samozrejme pribudli nejaké zmeny :) nejaké veci sa dali do poriadku.... keby mal niekto nejaké otázky, hocijakého charakteru, kľudne sa v predstihu pýtajte, správy, mail. hocičo, mile rád poskytnem hocijaké informácie o všetkom mám prehľad... auto je momentálne špinavé ako prasa, ale keď počasie a okolnosti mi výjdu v ústrety , v prípade záujmu kľudne a mile rád, kvalitne pofotím nejaké detaily podľa vášho gusta :)

Link to comment
Share on other sites

Hej Hej, Keď to bude aktuálne, (možno to bude aj skorej ako by som si bol myslel) tak určite to pôjde do správnej kategórie.. Toto je správa pre ľudí ktorý sa obzerajú po nejakom cc-čku a chcu si ho zaobstarať na letnú sezónu, tak sa odomna môžu predom dozvedieť nejake užitočné informácie keď budú mať záujem :) prípadne rezervovať, vyskúšať a tak..

 

Ďakujem za pochopenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...