Jump to content

když si hajzlové hrajou


Sniper17

Recommended Posts

Dnes po ránu překvápko obě zadni gumy v háji bodnuté z boku  :( dle policie je to uz po několikáté tady v Mostě za pár dní během sepisování protokolu další telefon o kousek dál a také gumy,běhá tu nějaký k...t takže všem z Mostu komu se to stane volejte jak ho čapnou má toho sakra hodně.

post-50919-0-52447200-1452432422_thumb.j

post-50919-0-63978900-1452432437_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

ještě jedna rada na vás,vzhledem k tomu že to tu není poprvé ale už to mělo pár sousedu tak si budu kupovat IP kameru má někdo zkušenost a nebo poradí jaká by byla nejlepší ?? předem děkuji  :)

Link to comment
Share on other sites

Nevím jakou fotopast ale u nás ji používá OU pro hlídání okolí kontejnerů na tříděný odpad. Jednak tam někdo dává odpad z domácnosti a svozová firma pak účtuje jakési penále za to že to musí přetřiďovat a druhak tam lidi dělají svinčík okolo těch nádob samotných. Jede to na šest tužkových baterek a dá se tam nastavit frekvence snímků za minutu. Je v tom tuším 32GB paměťovka. A začali to používat protože kamerový systém by byl drahý a složitý na pořízení. Tahle stála v podstatě jedno to penále za znečištěný třiděný odpad.

Link to comment
Share on other sites

IP kamera je myslím ta horší varianta, musíš k ní mít i nahrávání, takže většinou nonstop puštěné PC. Kup analogovou a k ní DVR s HDD.

Pokud má NASku tak některé kamery umožňují nahrávat přímo na síťové úložiště bez PC. Přes webové rozhraní nastaví událost při které se nahrává a nastaví se cesta k úložišti. 

Link to comment
Share on other sites

Ještě k té fotopasti - musíš ji umístit tak, aby ji nikdo nemohl ukrást ;) Já o ni uvažoval na hřbitov, ale nepodařilo se mi najít místo :(( Ona totiž fotopast je určena ke sledování zvěře - ta si ji na rozdíl od lidí nevšímá

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...