Jump to content

Peugeot 306 cabrio problém elektronika


joelitoo77

Recommended Posts

Dobrý deň zdravím vás všetkých a hlavne vlastníkov p306 cabria potreboval by som radu ohľadom elektroniky v aute. Už dlhu dobu mi blbnú okná strecha a podobne. Napríklad šoférove okno skoro nikdy nejde no sem tam ako by sa zaplo a ide (aj to je niekedy na 5 min dakedy ani to nie) normálne zadné okná to isté jediné ktoré funguje stále je spolujazdcové. strecha nešla od začiatku ale sem tam ak fungujú okná počujem motorček strechy ale strecha sa nehýbe. Plus niekedy keď ide rádio a stúpim na brzdu tak ako by som stratil signál a ide čisto len šum. Vie mi s tým niekto poradiť 

Link to comment
Share on other sites

U těch oken by to mohly být kabely ve dveřích, zkontroluj na svorkovnici ve dveřích, zda nejsou přelámané. 

Ke střeše se bohužel nemohu vyjádřit. U rádia máš zvláštní závadu, ale možná bude problém v anténě, která je - tuším - vzadu u koncových světel, jest-li se ti nespojí kabel a anténou, když sešlápneš pedál. :myslim Vyzkoušej MC/CD/USB, zda to dělá i při tomhle, nebo jenom při anténě.

Link to comment
Share on other sites

Předchozí příspěvky mě inspirovaly, takže jen rozvinu:

 

střecha si kontroluje koncáky. Takže nejprve oprav okno řidiče, což bude skoro určitě u 306 přelámaný svazek ve dveřích řidiče (a možná i spolujezdce).

Pak oprav kostření zadní části vozidla, které se projevuje na rádiu, a kdyby ses podíval zezadu na světla (brzdy, blinkry), tak asi uvidíš "barevnou hudbu", tedy nesmyslné blikání a pohasínání. Kostřit není velký problém - když spolehlivě identifikuješ zemní vodič (objímka žárovky), tak ho můžeš přikostřit třebas 5-krát, tím líp. Jen neukostři plus, to by lítaly pojistky.

 

Až to dáš do pořádku, tak na 90% začne fungovat i střecha. Protože nyní nemá kostru ani pohonná část, ani koncáky, proto nefunguje.

 

Až to budeš mít hotovo, tak se ozvi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...