Jump to content
test
Sign in to follow this  

Vánoce s Peugeot-clubem 12. 12. 2009


Supetr
 • Jak už mnozí víte, i letos se chystá Vánoční sraz Peugeot-clubu. Tentokrát jsem vybral restauraci Cinda na pražském Smíchově http://www.cinda-restaurace.cz/), a to na sobotu 12. 12. 2009 od cca 14 hodin do večera. Vstupné na akci je 150,- Kč/osoba (řádný člen má slevu 50,- Kč). V této ceně je večeře (výběr ze tří jídel - 200 g kuřecí steak, 200g vepřový steak, guláš - prosím o sdělení jaké jídlo si objednáváte, porce jídla navíc = +100,- Kč). Dále bude připraven ještě studený pult (sýry, salámy, šopský salát - to bude k dispozici volně).

  Každý účastník srazu (či pár) bude mít očíslovanou a orazítkovanou účtenku na kterou mu bude zaznamenávána konzumace - PŘED UKONČENÍM NÁVŠTĚVY JE NUTNO ÚČET ZAPLATIT A ODEVZDAT PŘÍMO DO MÉ RUKY, já pak musím všechny účty vrátit obsluze, aby měli kontrolu, že nikdo neodešel bez zaplacení. Ztráta účtenky je honorována pokutou ve výši 2000,- Kč

  Jako na každém vánočním srazu zde jde především o přátelské setkání příznivců klubu spojené s příjemným pokecem. Stalo se pravidlem, že účastníci s sebou nosí drobné dárky, které se pak z pod stromku nadělují systémem tomboly - každý si vybere daný počet lístků a čeká, co mu kdo připravil. Předpokládám, že bychom i letos vánoční nadílku mohli uspořádat - kdo se ujme vyhlašování?

  Neon slíbil zapůjčení stromku - najde se někdo, kdo ho i nazdobí? Bylo by dobré, aby dotyčný byl v restauraci o něco dříve, aby měl na nazdobení klid.

  Většinou se na vánočním sraze objevuje i něco domácího cukroví na ochutnávku - ani zde s tím, abychom si donesli vlastní cukroví, nemají problém (za sebe si myslím, že je to velice příjemný doplněk atmosféry).

  Restaurace Cinda leží na Císařské louce na Smíchově. Příjezd je možný POUZE z ulice Strakonické, a to od Barrandovského mostu (těsně před SHELLkou vpravo - NESMÍTE PUMPU SHELL MINOUT !!!) - pojedete-li od centra, neodbočíte !!!! Odbočíte-li správně u pumpy vpravo, přejedete přes malý můstek a pak pojedete cca 1 km po úzké silnici až minete žlutou startovní věž (Karavan camp) a dojedete až přímo k restauraci Cinda.

  Prosím všechny zájemce, aby se přihlásili co nejdříve,  a do poznámky nezapomněli uvést, jaké si vybrali jídlo. Příslušnou částku (150,- Kč /os nebo 100 Kč/řádný člen) je třeba poukázat nejpozději do 4.12. na účet 106206306/5500 s VS = ID a SS = 99 - děti nepotřebující jídlo neplatí.

  Děkuji za pozornost a těším se na hojnou účast - rezervace je na cca 50 lidiček.

  Dík Medvěd

   
  Přihlašovací formulář najdete zde:
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka
Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×