Přejít na obsah
test

Vánoce s Peugeot-clubem 12. 12. 2009


Supetr
 • Jak už mnozí víte, i letos se chystá Vánoční sraz Peugeot-clubu. Tentokrát jsem vybral restauraci Cinda na pražském Smíchově http://www.cinda-restaurace.cz/), a to na sobotu 12. 12. 2009 od cca 14 hodin do večera. Vstupné na akci je 150,- Kč/osoba (řádný člen má slevu 50,- Kč). V této ceně je večeře (výběr ze tří jídel - 200 g kuřecí steak, 200g vepřový steak, guláš - prosím o sdělení jaké jídlo si objednáváte, porce jídla navíc = +100,- Kč). Dále bude připraven ještě studený pult (sýry, salámy, šopský salát - to bude k dispozici volně).

  Každý účastník srazu (či pár) bude mít očíslovanou a orazítkovanou účtenku na kterou mu bude zaznamenávána konzumace - PŘED UKONČENÍM NÁVŠTĚVY JE NUTNO ÚČET ZAPLATIT A ODEVZDAT PŘÍMO DO MÉ RUKY, já pak musím všechny účty vrátit obsluze, aby měli kontrolu, že nikdo neodešel bez zaplacení. Ztráta účtenky je honorována pokutou ve výši 2000,- Kč

  Jako na každém vánočním srazu zde jde především o přátelské setkání příznivců klubu spojené s příjemným pokecem. Stalo se pravidlem, že účastníci s sebou nosí drobné dárky, které se pak z pod stromku nadělují systémem tomboly - každý si vybere daný počet lístků a čeká, co mu kdo připravil. Předpokládám, že bychom i letos vánoční nadílku mohli uspořádat - kdo se ujme vyhlašování?

  Neon slíbil zapůjčení stromku - najde se někdo, kdo ho i nazdobí? Bylo by dobré, aby dotyčný byl v restauraci o něco dříve, aby měl na nazdobení klid.

  Většinou se na vánočním sraze objevuje i něco domácího cukroví na ochutnávku - ani zde s tím, abychom si donesli vlastní cukroví, nemají problém (za sebe si myslím, že je to velice příjemný doplněk atmosféry).

  Restaurace Cinda leží na Císařské louce na Smíchově. Příjezd je možný POUZE z ulice Strakonické, a to od Barrandovského mostu (těsně před SHELLkou vpravo - NESMÍTE PUMPU SHELL MINOUT !!!) - pojedete-li od centra, neodbočíte !!!! Odbočíte-li správně u pumpy vpravo, přejedete přes malý můstek a pak pojedete cca 1 km po úzké silnici až minete žlutou startovní věž (Karavan camp) a dojedete až přímo k restauraci Cinda.

  Prosím všechny zájemce, aby se přihlásili co nejdříve,  a do poznámky nezapomněli uvést, jaké si vybrali jídlo. Příslušnou částku (150,- Kč /os nebo 100 Kč/řádný člen) je třeba poukázat nejpozději do 4.12. na účet 106206306/5500 s VS = ID a SS = 99 - děti nepotřebující jídlo neplatí.

  Děkuji za pozornost a těším se na hojnou účast - rezervace je na cca 50 lidiček.

  Dík Medvěd

   
  Přihlašovací formulář najdete zde:
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×