Přejít na obsah
test

Sraz dne 10.-12.6. ve Vrchlabí v Autokempu Letiště


Supetr
  • Členové Peugeot Clubu České republiky se rozhodli uspořádat menší sraz příznivců této značky. Místem konání je Autokemp na Letišti ve Vrchlabí o víkendu ve dnech 10. – 12.6. Program srazu je plánovaný na celou sobotu, ale přijíždět a bavit se společně budeme už od pátečního večera až do nedělního odpoledne. Ubytování je zajištěno buď v chatkách nebo pod dovezeným stanem. Stravování v místní restauraci, v sobotu večer grilování prasete.

    Sobotní program: bude sestaven podle konečného počtu účastníků. Dopoledne spanilá jízda, poté od 13h předvedení nových vozů Peugeot, slalom, jízdy zručnosti, pokud dopadne vyřízení povolení, tak buďto sprint na 400m nebo závod do vrchu a hlavně předvedení našich milovaných a hýčkaných vozů.

    A co vzít sebou? No samozřejmě vašeho Peugeota, něco na spaní, popř. svůj stan, něco málo peněz na kemp, kdo má, tak hudební nástroj, a hlavně hromadu dobré nálady.

    Pokud se rozhodnete zúčastnit se našeho srazu, ozvěte se mi prosím buďto na email: minimaxxa@volny.cz nebo na telefon: 604 563 645 p. Miloslav Lukeš s informací o tom, kolik lidiček by přijelo a na kolik dní. Děkuji a těšíme se na Vás !!!Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×