Jump to content
test
Sign in to follow this  

Sraz dne 10.-12.6. ve Vrchlabí v Autokempu Letiště


Supetr
  • Členové Peugeot Clubu České republiky se rozhodli uspořádat menší sraz příznivců této značky. Místem konání je Autokemp na Letišti ve Vrchlabí o víkendu ve dnech 10. – 12.6. Program srazu je plánovaný na celou sobotu, ale přijíždět a bavit se společně budeme už od pátečního večera až do nedělního odpoledne. Ubytování je zajištěno buď v chatkách nebo pod dovezeným stanem. Stravování v místní restauraci, v sobotu večer grilování prasete.

    Sobotní program: bude sestaven podle konečného počtu účastníků. Dopoledne spanilá jízda, poté od 13h předvedení nových vozů Peugeot, slalom, jízdy zručnosti, pokud dopadne vyřízení povolení, tak buďto sprint na 400m nebo závod do vrchu a hlavně předvedení našich milovaných a hýčkaných vozů.

    A co vzít sebou? No samozřejmě vašeho Peugeota, něco na spaní, popř. svůj stan, něco málo peněz na kemp, kdo má, tak hudební nástroj, a hlavně hromadu dobré nálady.

    Pokud se rozhodnete zúčastnit se našeho srazu, ozvěte se mi prosím buďto na email: minimaxxa@volny.cz nebo na telefon: 604 563 645 p. Miloslav Lukeš s informací o tom, kolik lidiček by přijelo a na kolik dní. Děkuji a těšíme se na Vás !!!

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×