Přejít na obsah
test

Reportáž z Vánočního srazu 2011 v Praze


Supetr
 • Dne 17.12.2011 se uskutečnil již tradiční Vánoční sraz Peugeot-clubu.

  379956_2087948418348_1834322819_1372013_379232084_n%20(Small).jpg

  Setkání se tentokrát konalo v Pražské restauraci Šárka, která se nachází na samotném okraji přírodní rezervace Divoká Šárka.

  Začátek Vánočního klubového setkání byl stanoven na 15hod, ale již o několik desítek minut předtím se začala sjíždět velká část účastníků a nutno podotknout, že jejich přísun pokračoval celé odpoledne a i večer. Celkem se nás nakonec sešlo 55.

  DSC03789%20(Small).JPG

  Po usazení a rozkoukání přítomných, se podával pozdní oběd v podobě výtečného hovězího vývaru s játrovými knedlíčky a následného bramborového salátu s řízky. Dá se říci, že tento pozdní oběd odstartoval neustálý přísun jídla, který zajistil pocit sytosti i těm největším jedlíkům

  Kolem 17hod se nás většina přesunula na přilehlé parkoviště, kde se uskutečnila jízda zručnosti.

  DSC_0027%20(Small).jpg

  Vzhledem k podmínkám, které venku panovaly (nebyl sníh) a tomu, že jsme měli zapůjčenou „fungl“ novou 308SW,

  DSC_0035.jpg

  byl zvolen trochu netradiční druh závodu – jízda přesnosti. Tu vyhrál ten, který dokázal po jednom rozjetí zastavit bez použití brzd co nejblíže cílové čáry (ideálně přímo na ní). Nejlepší odhad a cit pro setrvačnost prokázali členové známí pod nickem Moby a Stibto, kteří oba shodně zastavili přímo na čáře, a proto musel následovat rozstřel. V něm měl již více štěstí Moby a získal první cenu v podobě RC modelu Porsche v měřítku 1:16 a poukaz na olejový servis zdarma u Kopecky&Partners . Druhým v pořadí byl tedy Stibto, který obdržel poukaz na olejový servis zdarma u Kopecky&Partners a třetí místo s poukazem na geometrii zdarma u Kopecky&Partners obsadil Dave_k.

  Po vyhlášení pořadí jízdy zručnosti následovala krátká pauza, kterou mnoho z nás využilo k porcování připravené kýty a ochutnávání dalších dobrůtek z rautového stolu.

  DSC03755%20(Small).JPG

  Když už byl večer v plném proudu, začalo rozdávání dárků, kterých se letos sešlo opravdu mnoho. Dokonce tolik, že nestačila předtištěná čísla a musely se dopisovat ručně!

  DSC03758%20(Small).JPG

  Při této příležitosti prosím dovolte, abych poděkoval Janě a Verče, které se o dárky postaraly od A do Z – holky děkujeme  Touto vánoční „tombolou“ byl oficiální program u konce a následovala již volná zábava a postupný odjezd účastníků zpět k domovům …

  Dle reakcí zúčastněných se předvánoční setkání povedlo, a proto věřím, že nikdo svého rozhodnutí přijet nakonec nelitoval. Všem přítomným děkujeme a těšíme se naviděnou na dalším srazu.

  DSC03740%20(Small).JPG

  Na úplný závěr bych chtěl ještě poděkovat sponzorům, kterými byli:

  Peugeot ČR

  Domanský s.r.o.

  Total ČR

  Kopecky&Partners

  Auto Kelly

  Děkujeme.

  Vaše Vedení clubu.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×