Jump to content
test
Sign in to follow this  

Reportáž Měření výkonu 25. 5. 2013 Praha


Supetr
 • Reportáž Měření výkonu 25. 5. 2013 Praha

  Místo konání: Praha 4

  Počet účastníků: 19 členů + 2 nečleni

  4824-DSC_0619.JPG

  Poslední sobotní den v květnu byl ve znamení měření výkonu francouzských aut. Na nedalekém parkovišti se měl konat doprovodný program, což měly být především slalomy. Kvůli deštivému počasí se ale doprovodný program nekonal. Hlavní organizátor MilanF1 chtěl přesto parkoviště před akcí prohlédnout a projet. Bohužel počasí zakrylo nezadolovaný kanál, přestože jel pomalu, došlo na proražení pneumatiky.

  Kdo by řekl, že se nahodí rezerva a pojede se dál, byl na omylu. Na místě bylo zjištěno, že šrouby z hliníku mají krátký závit a nelze s nimi jet. Tímto děkuji Mobymu a StibTovi, které jsem vzbudil, ale ochotně se mi věnovali. Zvláště díky StibTovi, který mi přivezl 4 správné šrouby.

  Vše se ale od 9:00 stihlo, byl přítomen i straki007. Jako první na brzdu šli HDička, která si žádala chip od strakiho. Vše šlo velmi rychle a dokonce JaraKara naskočil na válce již dopoledne. Bohužel nedorazil KoldasT16. Vyrazili jsme tedy dříve na oběd do Peugeot Restaurace.

  Po obědě odstartovalo odpolední měření. Veverka dlouho zvažoval, zda si nechá změřit nachipovanou káru a nakonec do toho šel. Výsledky byly překvapením pro všechny. Jeho parametry byly parádní.

  4824-vykon%20(1).JPG

  I odpolední měření šlo velmi rychle a část účastníků se brzy odebrala do Peugeot Restaurace. Někteří čekali na poslední dva přihlášené, a to F.I.Ka a masterjj. Oba dorazili na svůj čas s upravenými kárami. Oba se snažili na válcích něco naladit a částečně se jim to podařilo.

  Poté se i zbylá část účastníků odebrala do Peugeot Restaurace, kde byly až do zavíračky.

  4824-S6408537.jpg

  4824-S6408545.jpg

  4824-S6408548.jpg

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×