Přejít na obsah
test

Reportáž Baziho Moravský minisraz 27.4.2013


Supetr
 • Baziho minisraz v Moravském krasu

  Dne 27. dubna 2013 se konal minisraz Peugeot clubu v Moravském krasu.

  Někteří zúčastnění si udělali ze srazu víkendový výlet s rodinou a v okolí již pobývali od pátečního odpoledne. Poseděli jsme u pivečka a výborně poklábosili.

  Ale hlavní program se konal od sobotního rána. Sraz všech účastníků byl na parkovišti u Sloupsko-sošůvské jeskyně. Do desáté hodiny se sešlo 36 lidí a 20 automobilů.

  4824-1Bazi.jpg

  Následovala prohlídka jeskyně. Účastníci si vybírali mezi krátkým (60 minut) nebo dlouhým (100 minut) okruhem. Základem do jeskyně byly pevné boty a především teplejší oblečení (v jeskyni je celoročně kolem 7°C).

  4824-2Bazi.jpg

  Poté následovala jízda v koloně do Jedovnice, kde byl připravený oběd. Cesta proběhla v pořádku a všichni účastníci bez šrámů dorazili až na vyhrazené parkoviště zamluvené pro klub.

  4824-3Bazi.jpg

  Velké díky patří členům Gabriel 307 a ChouLu, kteří blokovali dvě důležité křižovatky, aby mohla projet kolona bez přerušení.

  4824-4Bazi.jpg

  Z parkoviště všichni pospíchali na oběd, který většině účastníků velice chutnal.

  4824-5Bazi.jpg

  Po vydatném jídle a nějakém tom drinku se mohli členové srazů zúčastnit orientačního závodu po okolí. Mnoho členů se vydalo bojovat s nástrahami nápovědy. Všechny posádky se v pořádku vrátili a nejkratší vzdálenost ujela posádka vozu Peugeot 206 – Nanjua, Přema a Schreek. Gratulujeme.

  4824-6Bazi.jpg

  Sotva skončil orientační závod, měli jsme na programu již další část a to především pro děti, kterých se na srazu také sešlo dost. Romanovi (Bazimu) se povedlo domluvit exkurzi u SDH Jedovnice.

  4824-7Bazi.jpg

  Zde jsme se dozvěděli mnoho informací ohledně techniky a hasičů celkově. Děti si mezitím mohli zkusit vodní stříkačkou srazit kužely. Poté následovala exkurze zázemí budovy SDH. Tímto bychom chtěli poděkovat SDH Jedovnice za tuto exkurzi. Byla pro mnoho klubáků velkým přínosem.

  Po této akci jsme opět vrátili do restaurace, kde proběhlo vyhlašování vítězů srazu v několika kategoriích:

  o 1. místo v orientačním závodě (Přema+Nanjua+Schreek)

  o 2. Místo v orientačním závodě (slavik8)

  o 3. Místo v orientačním závodě (Mysak_Bob)

  o Nejmladší účastník srazu (Šimon Gič (Gabriel 307)

  o Nejstarší účastník srazu (Pepito)

  o Nejvzdálenější účastník srazu (Schreek)

  o Nejkrásnější automobil srazu (Přema – 407 coupé)

  Tímto byl oficiální program srazu ukončen, nicméně to neznamenalo konec srazu. Mnoho členů zde zůstalo do pozdních nočních hodin u výborného pivečka či jiného drinku.

  Mnohokrát bychom chtěli poděkovat organizátorům srazu (Roman Bazi, Mirča Bazi a ChouLu). Sraz byl dle ohlasů členů výborně připravený a organizačně zvládnutý.

  Poděkovat také musíme Jirkovi (ozzy1) za výborné, přes 20 minut trvající, video ze srazu a také za mnoho a mnoho fotografií.

  Poděkování patří také všem členům, kteří se rozhodli náš sraz navštívit a těšíme se na všechny při příštím sraze ještě tento rok.

  Fotografie poskytli členové ChouLu a Ozzy1.

  ChouLu a Roman BaziZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×