Přejít na obsah
test

Na Rozkoši bylo rozkošně, aneb jaký byl 5. sraz


Supetr
 • Tááááák po 44 dnech je si myslím nejvyšší čas, udělat nějakou tu krátkou rekapitulaci 5. srazu (na špatné jsme už zapomněli a to dobré zůstalo) :-) I když musím říci, že špatného na srazu nebylo vůbec nic. 5. sraz se konal 19.-21. září 2003 v kempu ATC Rozkoš Česka skalice u vodní nádrže Rozkoš. Na starost si to tentokrát vzali cabrio a Ondra. Kluci se tohoto úkolu zhostili na jedničku.

  Pátek

  Ale pěkně od začátku. V pátek jsem přijel do kempu až k večeru, ale než všichni přijeli tak organizátoři dopilovávali poslední body programu. Cabrio si zahrál na klíčníka a rozdával lidem klíče od rekreačních buněk, kde jsme strávili 3 krásné dny. Okolo půl jedenácté večer se pomalu začalo schylovat k orientáku. Ten nabyl oproti minulým ročníkům podstatných změn. Hlavní změnou bylo, že se tentokrát jednalo o orientační projížďku a na čase se zas až tak moc nehledělo. Závod měl 3 „záchytné“ body, kde se muselo zodpovědět po 5-ti otázkách. Některé byly jednoduché, ale u jiných se člověk decentně zapotil.

  Ti co nejeli tak tady jsou jednotlivé otázky včetně správných odpovědí. (tak co, na kolik by jste věděli správnou odpověď? ) Ti co jeli, tak je tu tabulka, ať víte jak jste odpovídali:

  Sekce 1.  
  1. Jak dlouhá je vesnice jménem Velká Jesenice? tolerance ±100 m 2 km
  2. Kolik lidí je ve vedení klubu a kolik v revizní komisi? 5 a 3
  3. Jméno presidenta klubu? Mašinka, Tomáš Urbánek
  4. Kolik má club nyní členů? tol. ±50 867
  5. Je správně číslo clubového účtu 206306406/2400? ne
     
  Sekce 2.  
  1. Kdy byl vyroben 1. automobil značky PEUGEOT se spalovacím motorem? Tolerance 10 let 1890
  2. Vyráběl za války PEUGEOT auta s naftovými motory? Ne
  3. Jaké naftové motory budou v nabídce PSA v lednu 2004? 1,4HDi, 1,4HDi 16V, 1,6HDi, 2,0HDi, 2,2HDi, 2,8HDi
  4. Kdo patří do koncernu PSA? Peugeot, Citroen
  5. Proč má peugeot ve znaku lva? "kousnutí od lva jako u pily..."
      
  Sekce 3.  
  1. Kdy byla založena Karlova Univerzita? 1348
  2. Kterým dnem začalo třetí tisíciletí? 1.1.2001
  3. Kdy bylo rozděleno Československo na ČR a SR v poslední době? 1.1.1993
  4. Auto 1 jeden z bodu A rychlostí 60 km/h, auto 2 z bodu B rychlostí 80 km/h, auta jedou proti sobě, vzdálenost mezi body AB je 267 km. Když se auta potkají, které auto je blíže k bodu A? obě stejně
  5. Jak se jmenuje vodní nádrž u kempu? Rozkoš
   

  Počet správných odpovědí..
  Pořadí Jméno Sekce 1 Sekce 2 Sekce 3 Celkem bodů
  1 Voštík 4 4 5 13
  2 Makovice 4 3 5 12
  3 Dydžej 3 2 5 10
  4 Filip 3 1 5 9
  5-6 David Kras 1 2 3 6
  5-6 Karel Živný 1 1 4 6

  Jo zapomněl jsem uvést, že Voštík vyhrál proto, že měl skvělého navigátora a sem tam se chytl i na otázky :-) Ano, byl jsem to já :-) Gratulace přijímám v diskuzi pod článkem :-) Jo bwt voštíku doufám, že mám u Tebe aspoň jednoho panáka :-)

  Po příjezdu všech do kempu se udělal oheň, opékaly se buřty a probírala se rychlost našich aut a krása našich žen :-)

  Sobota

  Musím uznat, že tento den se vydařil hned od rána a to jsem ani nevěděl, co nás přesně čeká. Jestliže bylo celý týden zamračeno a deštivo, tak na víkend se počasí umoudřilo jedna báseň. Sluníčko krásně svítilo a my jsme si připravili kolonu 13 aut a vyrazili směr letiště. Sem přijeli ještě nějací opozdilci, co to v pátek nestihli, že Marku :-)

  Na letišti už byl připravený jeden „šílenec“ na motorce. Lidi, kdyby jste ho viděli, co s tou mašinou provádí, tak by jste tn_P9200169.jpghned volali Bohnice :-) Normálně si málem strčil nohy za krk a vesele jezdil po ploše. No, až za krkem je neměl, ale za řidítkama to jo. Když tak koukněte do galerie, ať vidíte, že nekecám :-) Pak si klidně stoupl na motorku a nechal ji ujíždět jen tak. A aby toho nebylo málo, tak nám tento „crazy man“ ukázal krásnou otočku na předním kole, jak to předvedl i Tom Cruise ve filmu Mission Impossible. Jojo kdo umí, ten umí. Když se dostatečně vyblbnul, přenechal blbnutí na nás. Cabrio s Ondrou si pro nás připravili sprint na 300 m. Jezdili jsme jako diví. Nejeden ze závodníků si bude muset brzy pořídit nové pneu :-)

  tn_dscf1215.jpgKdyž jsme si řádně zajezdili, udělali jsme si společnou fotku a ukázněně jsme se rozjeli po zdejším kraji zpět do kempu. Sluníčko stále svítilo, takže jsme si spanilou jízdu plně vychutnávali. Cestou jsme se zastavili na rychlo-oběd. Každý se mohl najíst dle své libosti. Poté jsme se vrátili do kempu, kde se už připravovala večeře. PRASÁTKO :-) Jeho příprava ovšem ještě zabrala nějaký čas, tak se v klidu sedělo, popíjelo a povídalo. Mezitím bylo vyhlášení vítězů pátečního orienťáku a sobotních sprintů. Ceny byly nadmíru zajímavé.

  tn_P9200322.jpgPotom nastal volný program. Někteří zůstali v kempu a sledovali přípravu prasátka a vesele se bavili.tn_P9200344.jpg Jiní se zajeli podívat do nedalekého babiččina údolí. Taky jsem se tam zajel podívat a měl jsem to štěstí, že jsem tam dokonce viděl ječící Viktorku přímo u splavu :-) Mám na to i 4 svědky. Renču, Makovici, Ondru a malého Ondráška, takže rozhodně to nebylo přebytkem alkoholu v krvi :-) Jinak můžu jedině doporučit, kdo tam nebyl, ať se zajede podívat, je tam opravdu krásně.

  Když jsme se za nějakou tu hodinku vrátili do kempu, tak už panovala veselá nálada a prasátko bylo zabarvené dozlatova. Nezbývalo, než ho po kouskách porcovat a vychutnávat si tu slast skvěle připraveného pokrmu. Odteď se už jen pilo a jedlo. Někdo odpadl dříve, jiní vydrželi až k ranním hodinám.

  Neděle

  Neděle, jak už to bývá, byla rozlučková. Všichni jsme se pomalu sbalili, rozebrali si zbylé kousky prasátka a vydali se do svých domovů. Počasí nám stále přálo, takže cesta vesele ubíhala.

  Myslím si, a určitě nejsem sám, že se jubilejní 5 sraz vydařil. Ti co nepřijeli, už ví o co přišli a ti co tam byli, tak mají jednu z dalších krásných vzpomínek na blázny, kteří svá srdce dala francouzským kráskám jménem Peugeot.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×