Přejít na obsah
test

Aktualizováno!! 8. Sraz Peugeot clubu


Supetr
 • Již se můžete přihlásit pomocí FORMULÁŘE!. Po několika vydařených komorních srazech na Brněnské přehradě se jejich organizátoři (s nápadem přišel Trundík) rozhodli, že uspořádají sraz pro všechny členy Peugeot clubu.. A na konání toho srazu vybrali poměrně zajímavé místo a to obec Šebetov, která se nachází 45 km severně od Brna, 100 km jihovýchodně od Hradce Králové a 45 km západně od Olomouce, takže to bude po delší době sraz konaný na moravském území! Doufám, že se nejen moraváci dostaví v hojném počtu ;-).gif. Sraz se bude konat převážně v sobotu a v noci ze soboty na neděli dne 17. a 18. července. Samozřejmě ten, kdo bude chtít přijet již v pátek, tak mu v tom nebude nijak bráněno, naopak Trundík Vás bude všechny již od pátečního rána v místě konání netrpělivě vyhlížet.

  Nesporná výhoda tohoto srazu bude cena, protože se nejedná o klasický kemp, ale je tokoupaliště (v noci s osvětlením pod hladinou) a s občerstvením. Za postavení auta a ani stanu se totiž neplatí ani koruna! Ubytovat se je možné přímo pod stánkem s občerstvením na louce pod stanem nebo pod širákem a nebo přímo v autě, to bude záležet pouze na Vašem vkusu. Co si ovšem budeme muset financovat bude občerstvení, ať už v podobě tekuté nebo pevném. Ceny jsou, myslím si, velmi lidové, navíc bude mít Peugeot club na sobotu večer zajištěno cca 40 kg prase na které se účastníci složí částkou 100 Kč/os. Pokud nějaké peníze zbytou, použijí se na veliký sraz na okruhu (viz.forum). Kdo nestihl zapatit předem na účet, nechť se vyrovna s Trundíkem přímo na místě.

  Jako další program pro Vás uspořádáme orientační závod v blízkém a "nejbližším" okolí. Závod nebude na čas, ale na trestné body za nezodpovězení otázek. V blízkosti se bohužel nevyskytuje asfaltová nebo betonová letištní plocha, proto si svoje sprinterské chutě nechejte až na velký sraz na okruh, který se plánuje zhruba na podzim (přesné datum doposud není známo).

  Již se na Vás všechny velmi těšíme a věříme že to bude klidný a pohodový srazík.

  AKTUALIZOVÁNO!!! Malá změna, Trundík se teprve dnes, tj. 12.7.2004 dozvěděl, ze za přespáni se musí obci zaplatit 20 Kč/os/noc. Je to jaká si daň za to, že budeme dýchat Šebetovický vzduch ;-).gif. Ne teď vážně, v jakémkoliv kempu je tato taxa zahrnuta již v ceně, ale jelikož je to zde zadarmo, tak musíme zaplatit alespoň daně, o tu se obec nechce v žádném případě ochudit. Tato daň se bude platit přímo na místě.

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×