Jump to content
test
Sign in to follow this  

Aktualizováno!! 8. Sraz Peugeot clubu


Supetr
 • Již se můžete přihlásit pomocí FORMULÁŘE!. Po několika vydařených komorních srazech na Brněnské přehradě se jejich organizátoři (s nápadem přišel Trundík) rozhodli, že uspořádají sraz pro všechny členy Peugeot clubu.. A na konání toho srazu vybrali poměrně zajímavé místo a to obec Šebetov, která se nachází 45 km severně od Brna, 100 km jihovýchodně od Hradce Králové a 45 km západně od Olomouce, takže to bude po delší době sraz konaný na moravském území! Doufám, že se nejen moraváci dostaví v hojném počtu ;-).gif. Sraz se bude konat převážně v sobotu a v noci ze soboty na neděli dne 17. a 18. července. Samozřejmě ten, kdo bude chtít přijet již v pátek, tak mu v tom nebude nijak bráněno, naopak Trundík Vás bude všechny již od pátečního rána v místě konání netrpělivě vyhlížet.

  Nesporná výhoda tohoto srazu bude cena, protože se nejedná o klasický kemp, ale je tokoupaliště (v noci s osvětlením pod hladinou) a s občerstvením. Za postavení auta a ani stanu se totiž neplatí ani koruna! Ubytovat se je možné přímo pod stánkem s občerstvením na louce pod stanem nebo pod širákem a nebo přímo v autě, to bude záležet pouze na Vašem vkusu. Co si ovšem budeme muset financovat bude občerstvení, ať už v podobě tekuté nebo pevném. Ceny jsou, myslím si, velmi lidové, navíc bude mít Peugeot club na sobotu večer zajištěno cca 40 kg prase na které se účastníci složí částkou 100 Kč/os. Pokud nějaké peníze zbytou, použijí se na veliký sraz na okruhu (viz.forum). Kdo nestihl zapatit předem na účet, nechť se vyrovna s Trundíkem přímo na místě.

  Jako další program pro Vás uspořádáme orientační závod v blízkém a "nejbližším" okolí. Závod nebude na čas, ale na trestné body za nezodpovězení otázek. V blízkosti se bohužel nevyskytuje asfaltová nebo betonová letištní plocha, proto si svoje sprinterské chutě nechejte až na velký sraz na okruh, který se plánuje zhruba na podzim (přesné datum doposud není známo).

  Již se na Vás všechny velmi těšíme a věříme že to bude klidný a pohodový srazík.

  AKTUALIZOVÁNO!!! Malá změna, Trundík se teprve dnes, tj. 12.7.2004 dozvěděl, ze za přespáni se musí obci zaplatit 20 Kč/os/noc. Je to jaká si daň za to, že budeme dýchat Šebetovický vzduch ;-).gif. Ne teď vážně, v jakémkoliv kempu je tato taxa zahrnuta již v ceně, ale jelikož je to zde zadarmo, tak musíme zaplatit alespoň daně, o tu se obec nechce v žádném případě ochudit. Tato daň se bude platit přímo na místě.

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka
Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×