Přejít na obsah
test

9. sraz PEUGEOT-CLUBU - Zimní klouzání v podkrkonoší


Supetr
 • Vážení přátelé Pažoutů a zimních zasněžených cest.

  Rozhodl jsem se k uspořádání zimního setkání pažoutistů spojeném s menším orientačním blouděním, a to v sobotu 19.2.2005 na hotelu Pod Spálovem, který leží cca 4km od Železného Brodu , mapa. Je to malý hotýlek (kapacita 34 lůžek!!!!!!!!!!) s ubytováním za 150Kč/os/noc (sprcha a WC na patře) a výbornou kuchyní. Pokoje jsou většinou po 4 osobách, takže budu rád, dohodnete – li se předem podle přihlášených osob sami, kdo chce s kým bydlet, abych Vás nemusel ubytovávat poslepu.

  Příjezd je samozřejmě možný už v pátek večer (předpokládám společný páteční odjezd pražských účastníků), jinak samotné bloudění by mělo začít v sobotu kolem 12:00 hodiny. Těm, kteří dorazí již v pátek, navrhuji návštěvu Bozkovských dolomitových jeskyní (v případě zájmu se pokusím zajistit otevření). Alternativně je v případě zájmu možno dohodnout prohlídku vodní elektrárny.

  Samotný příjezd k hotelu je možný :
  a) ve směru od Prahy – rychlostní silnice R10 do Turnova, odtud směr Harrachov do Železného Brodu. Před náměstím odbočit vpravo směr Semily a ještě před řekou odbočit vlevo!!!!! Pak cca 4 km proti proudu Jizery až na most přes Kamenici (soutok), vpravo za mostem je vidět hotel a starou vodní elektrárnu.
  b) ve směru od Liberce – přes Jablonec nad Nisou, Maršovice, Pěnčín do Železného Brodu, na náměstí pokračovat rovně směr Semily a před řekou vlevo jako od Prahy
  c) z Moravy doporučuji jet přes Hradec Králové, odtud směr Jičín, Semily a Železný Brod, hned po přejetí mostu přes Jizeru odbočit vpravo a proti proudu řeky asi 4 km (tak jako u ostatních tras)

  Vzhledem k vynikající kuchyni si myslím, že není nutné objednávat společné jídlo, každý si jistě rád vybere z jídeláku. Pouze těm z Vás, kteří se chystají dorazit z větší dálky a dorazili by později než v 20:30, tak doporučuji zavolat telefonicky přímo do hotelu na tel. 481621972 a dohodnout podrobnosti přímo s majitelem (p. Svoboda). Jinak restaurace bude fungovat minimálně do půlnoci oba večery, ale kuchař většinou končí dříve, tak bych rád předešel nějakým zbytečným problémům.

  Co se týče trasy bloudění, mám představu cca 50 km okruhu vedeném převážně po silnicích třetí třídy, které by měly být sjízdně za použití kvalitních zimních pneumatik. Je tam však jedno místo, kde se rozhodnu až podle momentální situace, každopádně doporučuji nevyndávat z kufru sněhové řetězy.

  Celé bloudění NENÍ NA ČAS, rozhoduje celkový počet ujetých km od startu do cíle a úspěšnost na dvou kontrolách umístěných někde na trase.

  Abych mohl potvrdit reservaci hotelu, potřebuji od těch, kteří potřebují ubytování, zaplatit nejpozději do 31.1.2005 zálohu 150Kč/os/noc. Reagujte, prosím, rychle, hotel má 34 míst!!!!!!!!!!!!!! a z předběžného průzkumu, který se před časem objevil v diskuzi to vypadalo na minimálně 24 zájemců. Platbu potřebuji pouze od těch, kteří potřebují ubytování, eventuálně mi do poznámky napište, máte – li zájem o společnou večeři v sobotu na závěr srazu, kdyžtak bychom jí mohli zajistit.

  PLATBU PROVEĎTE NA ÚČET: 27 – 6405910237 / 0100
  VARIABILNÍ SYMBOL = IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO ČLENA

  Věřím, že bude sníh a že Zimní klouzání v podkrkonoší dopadne ke spokojenosti všech zúčastněných a hlavně, že tam nikdo lvíčka nezboří.

  Medvěd

  ID 824

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×