Jump to content
test
Sign in to follow this  

28. sraz Peugeot-clubu, Chomutov, Kamencové jezero


Supetr
 • 28. sraz Peugeot-clubu, Chomutov, Kamencové jezero
  4. – 6. 9. 2009
   
  Vážení členové Peugeot-clubu.
   
  Rádi bychom Vás tímto pozvali na 28. sraz Peugeot-clubu, tentokrát v severočeském Chomutově v campu v krásném prostředí u Kamencového jezera - http://www.kamencovejezero.cz/ubytovani/autokemp
   
  V campu je pro Vás rezervováno ubytování v čtyřlůžkových chatkách se sociálním zařízením a povlečenými postelemi. V chatkách jsou dvě oddělené ložnice, takže i páry, které se vzájemně neznají, budou mít dostatek soukromí.
   
  Na co se můžete těšit:
   
  Pátek – od brzkého odpoledne možný příjezd posádek, ubytování, následně volná zábava spojená s večeří (pečené maso nebo guláš, bude upřesněno do 15. 8.) – zábava bude pokračovat až do pozdně-ranních hodin.
   
  Sobota – po snídani (švédské stoly) bude start krátkého orientačního výletu, po jeho ukončení budou v campu připraveny různé hry využívající zázemí campu. Pokud by někoho hry nezaujaly, má až do večeře volný program (nedaleko je ZOOPARK apod.). K večeři bude grilovaná kýta, následně začne volná zábava narušená jen vyhlášením výsledků orienťáku a soutěží.
   
  Neděle – po snídani volný program vrcholící odjezdem k domovu.
   
  V sobotu máme přislíbeno představení novinek Peugeot od místního autosalonu Drásta (http://autodrasta-chomutov.dealer.peugeot.cz/vd.php)
  , zřejmě bude též možnost se v autech projet.
   
  No a na kolik Vás tento sraz přijde?
   
  Ubytování: 300,- Kč/noc/postel – platí i pro děti, pokud budou spát na sólo posteli.
  Sobotní večeře: 150,- Kč (děti 3 – 15 let 100,- Kč)
  Startovné (příspěvek na ceny) 150,- Kč (řádný člen 50,- Kč) – děti do 15ti let neplatí.
   
  Celková cena za víkend včetně sobotní kýty je tedy 900,- Kč, řádný člen má 100,- Kč slevu. Tuto sumu poníženou o případnou slevu za děti je potřeba na klubový účet 106206306/5500 s VS = Vaše ID a SS 28 uhradit tak, aby byla připsána nejpozději 30. 8. 2009, uzavírka přihlášek ale bude již k 25. 8. 2009 . Platby na účet se netýkají bratrů ze Slovenska a jedinců, kteří přijedou jen na sobotu. Od Slováků předpokládáme, že si zvolí spolehlivého styčného důstojníka, který nám do 25. 8. sdělí PŘESNÝ počet lidiček ze Slovenska jedoucích (samozřejmě i zde platí povinnost přihlásit se na hlavní straně) a 4. 9. nám v campu předá celý obnos v Kč. Jedinci, kteří přijedou jen na sobotu bez ubytování zaplatí svých 150,- Kč hotově na místě - pokud ale vědí, že budou chtít i večerní kýtu, prosili bychom i je o platbu na účet – 150,- Kč kýta + 150,- Kč startovné (řádní členové 100,- Kč sleva).
   
  K jídlu je ještě v jednání páteční večeře (guláš nebo grilované maso za 80,- Kč, děti 3-15 let 50,- Kč) a na sobotu i neděli snídaně ve formě švédských stolů za 110,- Kč (děti 3 – 15 let 70 Kč). Přesné složení a ceny budou ještě upřesněny  do 20. 8. – zatím prosíme do přihlašovadla uvést případný zájem. Objednaná jídla budete platit až na místě – budou Vám připsána na konzumační lístek.
   
  Konzumační lístek bude platit od pátka do neděle, bude očíslovaný, opatřený logem klubu a po zaplacení v neděli bude odevzán určenému pořadateli. Jeho případná ztráta bude honorována pokutou ve výši 2000,- Kč. Návštěvníci přítomní jen v sobotu konzumační lístek nedostanou, budou si hradit svou konzumaci v hotovosti přímo u obsluhy.
   
  Pokud někdo s sebou poveze děti, prosím o vyznačení v přihlašovadle!
   
  Znovu zdůrazňujeme, že do campu nesmí psi ani jiné domácí zvířectvo.
   
  Těšíme se na Vaší hojnou návštěvu
   
  Plaz a Medvěd
   

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka
Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×