Přejít na obsah
test

28. sraz Peugeot-clubu, Chomutov, Kamencové jezero


Supetr
 • 28. sraz Peugeot-clubu, Chomutov, Kamencové jezero
  4. – 6. 9. 2009
   
  Vážení členové Peugeot-clubu.
   
  Rádi bychom Vás tímto pozvali na 28. sraz Peugeot-clubu, tentokrát v severočeském Chomutově v campu v krásném prostředí u Kamencového jezera - http://www.kamencovejezero.cz/ubytovani/autokemp
   
  V campu je pro Vás rezervováno ubytování v čtyřlůžkových chatkách se sociálním zařízením a povlečenými postelemi. V chatkách jsou dvě oddělené ložnice, takže i páry, které se vzájemně neznají, budou mít dostatek soukromí.
   
  Na co se můžete těšit:
   
  Pátek – od brzkého odpoledne možný příjezd posádek, ubytování, následně volná zábava spojená s večeří (pečené maso nebo guláš, bude upřesněno do 15. 8.) – zábava bude pokračovat až do pozdně-ranních hodin.
   
  Sobota – po snídani (švédské stoly) bude start krátkého orientačního výletu, po jeho ukončení budou v campu připraveny různé hry využívající zázemí campu. Pokud by někoho hry nezaujaly, má až do večeře volný program (nedaleko je ZOOPARK apod.). K večeři bude grilovaná kýta, následně začne volná zábava narušená jen vyhlášením výsledků orienťáku a soutěží.
   
  Neděle – po snídani volný program vrcholící odjezdem k domovu.
   
  V sobotu máme přislíbeno představení novinek Peugeot od místního autosalonu Drásta (http://autodrasta-chomutov.dealer.peugeot.cz/vd.php)
  , zřejmě bude též možnost se v autech projet.
   
  No a na kolik Vás tento sraz přijde?
   
  Ubytování: 300,- Kč/noc/postel – platí i pro děti, pokud budou spát na sólo posteli.
  Sobotní večeře: 150,- Kč (děti 3 – 15 let 100,- Kč)
  Startovné (příspěvek na ceny) 150,- Kč (řádný člen 50,- Kč) – děti do 15ti let neplatí.
   
  Celková cena za víkend včetně sobotní kýty je tedy 900,- Kč, řádný člen má 100,- Kč slevu. Tuto sumu poníženou o případnou slevu za děti je potřeba na klubový účet 106206306/5500 s VS = Vaše ID a SS 28 uhradit tak, aby byla připsána nejpozději 30. 8. 2009, uzavírka přihlášek ale bude již k 25. 8. 2009 . Platby na účet se netýkají bratrů ze Slovenska a jedinců, kteří přijedou jen na sobotu. Od Slováků předpokládáme, že si zvolí spolehlivého styčného důstojníka, který nám do 25. 8. sdělí PŘESNÝ počet lidiček ze Slovenska jedoucích (samozřejmě i zde platí povinnost přihlásit se na hlavní straně) a 4. 9. nám v campu předá celý obnos v Kč. Jedinci, kteří přijedou jen na sobotu bez ubytování zaplatí svých 150,- Kč hotově na místě - pokud ale vědí, že budou chtít i večerní kýtu, prosili bychom i je o platbu na účet – 150,- Kč kýta + 150,- Kč startovné (řádní členové 100,- Kč sleva).
   
  K jídlu je ještě v jednání páteční večeře (guláš nebo grilované maso za 80,- Kč, děti 3-15 let 50,- Kč) a na sobotu i neděli snídaně ve formě švédských stolů za 110,- Kč (děti 3 – 15 let 70 Kč). Přesné složení a ceny budou ještě upřesněny  do 20. 8. – zatím prosíme do přihlašovadla uvést případný zájem. Objednaná jídla budete platit až na místě – budou Vám připsána na konzumační lístek.
   
  Konzumační lístek bude platit od pátka do neděle, bude očíslovaný, opatřený logem klubu a po zaplacení v neděli bude odevzán určenému pořadateli. Jeho případná ztráta bude honorována pokutou ve výši 2000,- Kč. Návštěvníci přítomní jen v sobotu konzumační lístek nedostanou, budou si hradit svou konzumaci v hotovosti přímo u obsluhy.
   
  Pokud někdo s sebou poveze děti, prosím o vyznačení v přihlašovadle!
   
  Znovu zdůrazňujeme, že do campu nesmí psi ani jiné domácí zvířectvo.
   
  Těšíme se na Vaší hojnou návštěvu
   
  Plaz a Medvěd
   

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×