Přejít na obsah
test

24. sraz Peugeot clubu - Autocamp Pohádka, 12. – 14. 9. 2008


Supetr
 • 24. sraz Peugeot – clubu, 12 – 14. 9. 2008, Autocamp Pohádka, Lančov u Vranova nad Dyjí
    
  Vážení přátelé lva na masce a Peugeot-clubu obzvlášť
  Po loňském třetím podzimním srazu v Červeném Kostelci, kde už jsem nevěděl kudy vést orienťák, abych Vám jednak ukázal něco nového, zajímavého a jednak měl pocit, že se u toho všichni bavíme (co z toho nakonec vzniklo vědí jen zúčastnění) jsem se rozhodl vyslyšet některá přání na změnu lokality a využil jsem nabídky provozovatele autocampu Pohádka (http://pohadka.lancov.cz/), který nám poskytl prostor k uspořádání 24. srazu Peugeot-clubu. Na jaře jsem získal reference od Scorpio-klubu, který měl též na Pohádce svůj sraz a vzhledem k jejich spokojenosti jsem začal s p. provozovatelem jednat – musím přiznat, že jednání probíhala zcela v pohodě a proto jsem přesvědčen, že by naší spokojenosti nemělo nic bránit.
   
  Jak tedy sraz bude probíhat a na co se můžete těšit???
   
  V pátek – stejně jako na každém jiném srazu se budete všichni sjíždět postupně, takže krom večeře ve formě guláše s knedlíkem není nic organizováno, tudíž se očekává Vaše volná zábava – o evidenci přítomných, vydávání klíčků od chatek se budu starat přímo já nebo některý pověřený zástupce.
   
  Sobota – po snídani (cca 9 – 10 hodin) bychom zahájili orientačně – poznávací výlet. Prozatím jsem přesvědčený, že tento orienťák bude pro srazové matadory příliš lehký, ale je tak stavěn hlavně proto, abyste měli dostatek času se někde zastavit na oběd, na prohlídku hradu, zámku – prostě abyste si sobotu pokud možno příjemně užili.
  Po dojezdu do campu (příjezd očekávám tak kolem 16 hodiny) proběhne v bazénu soutěž o výlov kapra vlastníma rukama – vítěz bude oceněn, ryby pak kolektivně sníme v rámci noční chuťovčičky.
  Po této soutěži bude večerní maso na lorně – v ceně je 2x100 g masa na člověka, ale pokud má někdo pocit, že to bude málo, mohu přiobjednat (100g = 40,- Kč).
  Po večeři nastoupí živá hudba a zahájíme „pyžamový bál“ – v rámci plesu bude zvolená komise, která vybere nejoriginálnější pyžamo, předpokládám samozřejmě i další soutěže (vše o drobné ceny) – no a s dobrou náladou se (aspoň pevně věřím) přeneseme k nedělnímu ránu.
   
  Neděle – mezi 9 – 10 hodinou opět snídaně, pak by měly být připraveny nějaké hry kolem bazénu (to ale samozřejmě závisí na počasí), které by nás měly přenést k nedělnímu obědu. Po něm bychom sraz ukončili a odebrali se k domovům.
   
  Co tato legrace bude stát??

  Celková cena za sraz (tzn. 2x ubytování, 2x snídaně, 1x večeře, 1x kotleta, 1x nedělní oběd) je 900,- Kč (řádný člen 800,- Kč), děti do 3 let zdarma, 3 - 10 let = 550,- Kč.

  Protože velké množství z Vás NEMÁ zájem o nedělní oběd, cena srazu pro ně je 840,- (740,- Kč) .

  Pes údajně nic neplatí, pokud neničí zařízení, nekouše lidi apod.

  Romantici si mohou vzít stan, platit ale budou stejně, jako by spali v chatce.

  Startovné pro osádky bez ubytování je 100,- Kč.

  Celou sumu je potřeba zaplatit do 31.8.2008!!!
  Platbu zašlete na účet 106206306/5500, jako variabilní symbol uveďte svoje ID člena a specifický symbol 24.

  Jak to tedy bude s jídlem??

  V campu se vaří jen pro ubytované, tzn. že nemají jídelní lístek.

  Na pátek jsem objednal obligátní guláš s knedlíkem

  Snídaně:

  Byly nám nabídnuty 4 druhy snídaně (salámový obložený talíř, obložený talíř mix /paštika, marmeláda, sýr, máslo/, párky /možnost volby: debrecínské, vídeňské, cigáro, klobása/ a sladké koláčky).

  Večer bude živáňská kotleta (domnívám se, že něco jako loni v Kostelci maso na lorně) 200 g na člověka

  Nedělní snídaně stejný výběr jako v sobotu

  Nedělní oběd výběr:hovězí polévka + smažený vepřový řízek, smažený kuřecí řízek, smažený sýr - vše s bramborem

  Protože velké množství z Vás NEMÁ zájem o nedělní oběd, cena srazu pro ně je 840,- (740,- Kč) .

   
  Těším se, že se s Vámi všemi zase uvidím a doufám, že vše proběhne tak jako doposud všechny srazy našeho klubu, tzn. v klídku a pohodě
   
  Do přihlašovala prosím uveďte jídlo, které budete chtít!!

  Na fóru je založeno vlákno, v kterém si můžete přímo určit, kde budete chtít hlavu složit () - ubytování se bude řídit Vaším přáním, pokud ale bude již chatka či srub obsazena, pak budete osloveni a budete si moci vybrat jiný objekt - vlákno bude samozřejmě průběžně aktualizováno.

   
  P.S.
  Marline, budeš-li chtít přebrodit zátoku Vranovské přehrady, nezkoušej to, vypadá celkem hluboká.

  P.P.S.

  Konzumace v restauraci - okamžitě po příjezdu Vám bude vydán konzumační lístek, který budete mít po celou dobu srazu U SEBE, na něj Vám před Vašima očima bude perzonál zaznamenávat skóre v konzumaci pochutin. Prosím, aby VŠICHNI svůj účet ještě před odjezdem uhradili. Za ztrátu nebo neodevzdání lístku bude stanovena citelná sankce, její výše ještě není přesně stanovena.

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×