Přejít na obsah
test

20. sraz Peugeot Clubu, Červený Kostelec 2007


Supetr
 • 14. – 16. 9. 2007 autocamp Brodský u Červeného Kostelce
   
  Vážení přátelé
   
  Čas utekl jako voda a máme tu další, již dvacátý sraz přátel lvíčka na kapotě. Stejně jako před rokem se bude tento sraz konat na nám již dobře známém a prověřeném místě, a to v autocampu Brodský v těsné blízkosti Červeného Kostelce (www.campbrodsky.cz).
   
  Ubytování je nezměněno, čekají na Vás tedy:
  9x čtyřlůžková chatka + v každé chatě 2 místa „nouzová“

  1x chatka "štábní"

  3x čtyřlůžková buňka
  2x šestilůžková buňka
  tzn. že postel zaručujeme prvním 60 (80) přihlášeným, zbytek účastníků najde dost místa pro stany nebo může samozřejmě i přespat ve vlastním autě nebo karavanu.

   
  Program:
   
  Pátek – příjezd účastníků do campu, večeře buď dle jídelní tabule (vlastní výběr) nebo je návrh na gulášek s knedlíkem v ceně 60,- Kč/porce. V případě zájmu o guláš žádáme o zvýraznění tohoto přání v přihlašovadle. Vařit se bude do 22. hodin s tím, že pokud někdo dojede později, majitel garantuje, že dostane k jídlu aspoň párek. Následuje večerně – noční tlachání a neřízená zábava.
   
  Sobota – pro ubytované v campu mezi 8 – 8.30 snídaně(možnost výběru obložený talíř, párky nebo sladký talíř),
   v 9 hodin odjezd spanilé kolony na náměstí ve Dvoře Králové nad Labem,
  10 – 10.30 zaparkování aut na vyhrazeném prostoru, možnost focení,
  11 – 12 hodin pokus o rekord zanesený do české verze Guinessovy knihy rekordů pod dohledem komisaře z agentury Dobrý den,
  12 – 14? hodin start orientačně poznávacího „závodu“, opět upozorňuju, že tento NENÍ na čas, ale rozhodují najeté km a úspěšnost v plnění úkolů,
  16 – 19 hodin otevřen obchod s klubovým E-shopem
  20 hodin – společná večeře v campu (směs různých druhů mas na lorně),
  21 hodin??? - vyhlášení výsledků orientačně poznávacího závodu, rozdělení cen vítězům,
  22 hodin - ??? – volná, ničím neřízená zábava.
   
  Neděle: 9 – 10 hodin snídaně
  10 – 12 hodin hry pro obveselení účastníků, ale zejména pořadatelů srazu
  10 – 12 hodin znovu v provozu obchod s klubovým E-shopem
  12 – 13 hodin oběd a rozloučení se se spokojenými účastníky 20. srazu.
   
  Další informace:
  Základní cena 20 srazu je 500,- Kč/os (pro řádného člena se jedná o 450 Kč). V této ceně je obsaženo ubytování za dvě noci ať už v chatce (bez povlečení – povlečení = 100 Kč příplatek) nebo „z vlastních zdrojů“ a podíl na sobotní večeři – bylo slíbeno, že když včas nahlásíme počet hladovců, masa určitě bude dost (a zatím vždycky bylo).
  Pokud někdo bude spát jen jednu noc, cena se sníží na 400 Kč (řádný člen 350,- Kč).
  V případě zájmu o páteční guláš (60,- Kč), sobotní (40,- Kč)a nedělní (40,- Kč)snídaně, prosíme o zvýraznění tohoto zájmu v přihlašovadle, peníze samozřejmě můžete poslat při platbě srazu.
  Pokud se chcete jen zúčastnit orientačního závodu, není problém, ale za start auta bez ubytování budeme vybírat 100,- Kč jako příspěvek na ceny.
   
  Orientačně poznávací závod povede po neuzavřených komunikacích zejména 2. a 3. třídy s běžným víkendovým provozem, jako pokaždé proto upozorňujeme na nutnost dodržování silničního zákona a zdůrazňujeme, že „závod“ není na čas, ale organizujeme ho proto, abyste se podívali na místa, o kterých možná ani netušíte jak jsou hezká – protože letos dochází k drobné změně ve stylu vedení orientálu, doporučujeme účastníkům kvalitní obutí nejen na čtyřkolém miláčkovi, ale i svých vlastních dolních končetinách.
   
  Při registraci „rekordu“ zdůrazňujeme potřebu plně se podrobit pokynům pořadatelů a rekord splnit tak, abychom ho všichni ve zdraví přežili.
   
  Veškeré platby za ubytování je nutno složit na klubový účet 106206306/2400 nejpozději do 7.9.2007, později platícím už možná nebudeme schopní zajistit maso. Při platbě je nutno uvést Vaše ID (VS) a SS = 20 (20.tý sraz)
   
  Celý přípravný výbor ve složení Péťa (ID 2003), Medvěd (ID 824) a externí spolupracovník Barbánek se těší na Vaší účast.
   
   
  Přihlašovací formulář najdete zde:
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×