Přejít na obsah
test

17. sraz Peugeot Clubu, Zimní klouzání 2007 - program a přihlášky


Supetr
 • Tak se opět rok s rokem sešel a ačkoliv to venku vypadá na přicházející jaro, chystá se zimní klouzání. Nám nezbývá, než doufat, že termín 9. – 11. 2. 2007 vybraný pečlivě jakožto nejzimnější, jaký si můžeme přát, splní naše očekávání.
   
  Takže několik podstatných informací. Sraz se bude konat v Krušných horách, přesněji nedaleko města Chomutova v okolí horského hotelu Svahová. Bydlet budeme ve 4 lůžkových pokojích, někteří po domluvě vzhledem k omezené kapacitě v luxusní klubovně či společenské místnosti. V blízkosti hotelu je sjezdovka s vlekem, tak se nebojte přibalit sáňky, boby, lyže nebo prkna .
   
  Program je tradiční, sobota věnovaná orienťáku začíná mezi 10. a 11. hodinou – to pro kusy přijíždějící až za sobotního rozbřesku, kterým páteční příjezd nevyšel nebo se přijedou podívat jen na sobotu. Zda vyrazíme na spanilou jízdu nebo odstartuje první posádka na orienťák určí až počasí. Se sněhem to zatím vypadá bídně, ale na tento únorový víkend už by mohlo něco napadnout. Po příjezdu budou vyhodnoceny výsledky, vyhlášeni vítězové orientačního drandění a předány ceny. K večeři je naplánovaná pečená krkovička, jedna ze specialitek kuchyně. Poté můžete už jen sdělovat zážitky svým kolegům u sklenky s pitivem. Zájemci se mohou zúčastnit maškarního bálu, Ti ostýchavější ho mohou společně se mnou sledovat zpoza stolu.
   
  Program na neděli je zatím otevřený, po snídani naše setkání končí. Je tu však ještě možnost prohlídky kostela Na nebevzetí pany Marie (při rozumném počtu zájemců) a návštěva mosteckého aquadromu.
   
  Takže co udělat, chci-li přijet?
  Co nejdříve se níže v přihlašovadle přihlásit, počet míst je omezen kapacitou hotelu a kdo dřív přijde, ten dřív bydlí. Mám přislíbeno 5 čtyřlůžkových pokojů, klubovnu a salonek – kapacita tedy někde okolo 33 lidiček. Do poznámky prosím uveďte den příjezdu.
  A zaplatit poplatek za ubytování, tj. 250 Kč/osoba/noc, čili 500,-- za hlavu na víkend. Klubovnovým a salónkovým spáčům bude jistý finanční obnos na místě vrácen.
  Stravování je individuální dle jídelního lístku. Sobotní krkovička Vás vyjde přibližně na 100 Kč, počítám, že ji objednám pro všechny.
   
  Maximální počet přihlášených ubytovaných je omezen datem 1. 2. 2007  bo naplněním cca 33 volných míst.
   
  Na Vás všechny a příjemně prožitý víkend se těší Vertex a organizační tým.
   
  Částku za ubytování je potřeba uhradit předem, a to nejpozději do 1. února 2007.
  Platby poukazujte na:
  Účet: 106 206 306 / 2400
  Variabilní symbol: Vaše ID
  Specifický symbol: 19
   
  Přihlašovací formulář najdete zde:
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×