Přejít na obsah
test

15. Sraz Peugeot-clubu - Šebetov 2006 (14. - 16. 7.)


Supetr
 •             Tak opět po roce si Vás dovolujeme pozvat na již třetí ročník klubového srazu v Šebetově (okres Blansko). Sraz se bude konat od pátku 14. července 2006 do neděle 16. července 2006. Ubytování je možné pouze ve vlastním zařízení – tj. ve stanu, v autě, v karavanu (možnost napojení na elektrický proud – cena dohodou) nebo pod širákem. Nosné body programu zůstávají jako každý rok dva: grilované prasátko a orientační závod. Podrobnější nástin trasy a náplně orientačního závodu ještě včas upřesním – jedno je ale jisté – orienťák bude zaměřen na dodržování pravidel silničního provozu (od 1.7. budou změny v zákoně, takže studujte, ať nasbíráte co nejméně trestných bodů) a nebude hodnocen ani na kilometry (délka správného průjezdu bude předem známá) ani na čas (nejedeme RZ na rallye, účelem je poznat krásy naší vlasti). Jiné body programu zatím stanoveny nejsou. Sraz chceme uspořádat tradičně jako čistě odpočinkový.
   
              Tak jako vloni zůstává možnost objednat si snídani na sobotu nebo neděli, ostatní jídlo má každý sám ve své režii (kdo přijede v pátek, tak si může koupit to, co se tam běžně o víkendu večer nabízí (klobásky, párky, makrely, kuřecí křidélka). Jinak si každý může cokoliv a kdykoliv ohřát na otevřeném ohni. Co se týče sobotního oběda, tak ti, kteří si nebudou sami vařit, si mohou zajet do restaurace v centru obce, či do vedlejší vesnice). Cena za sraz je stanovena na 200 Kč za osobu (pobyt v areálu, prase, příspěvek na ceny - děti do 6ti let mají sraz zdarma), cenu za snídaně ještě upřesním (předpoklad je do 50 Kč včetně kávy nebo čaje). Na výběr bude ze dvou jídel: 1 – obložený talíř, pečivo nebo 2 – párky, pečivo
             
              Platbu za sraz (tj. 200 Kč – snídaně se platí až na místě) zašlete na účet 86-2394720287/0100, jako variabilní symbol uveďte svoje ID člena. Případný nevyužitý přeplatek bude odeslán na konto Peugeot-clubu a použit při dalších akcích.
             
              Na přihlašovací formulář zadejte prosím počet účastníků, plánovaný příjezd a zda chcete zajistit snídani na sobotu a neděli a jakou snídani chcete (napsat počet snídaní x typ snídaně). Např. Trundik, 2 osoby, pátek, snídaně So 2x1, Ne 1x1a1x2.
   
              Uzávěrka přihlášek je 1. července 2006 – potřebujeme vědět, jak velké prase objednat a kolik jídla na snídaně budeme muset zajistit...
   
  Nástin programu:
   
  pátek
   
  00:00 až 24:00 příjezd účastníků, večerní posezení
   
  sobota
   
  00:00 až 12:00            příjezd ostatních účastníků srazu
  08:30 až 09:30            snídaně pro ty, kteří již budou na místě (a budou mít snídani objednanou)
  09:30 až 12:00            volný pohyb
  cca 12:15                    rozprava před orientačním závodem
  cca 12:30                    start prvního soutěžního vozu
  cca 19:00                    návrat soutěžících
  20:00 až 24:00            prasátko a večerní posezení
   
  neděle
   
  08:30 až 09:30             snídaně pro ty, kteří budou mít objednáno
  10:00                           vyhlášení výsledků orienťáku
  11:00 až večer             volný pohyb, odjezd
   
  Definitivní časy ještě budou upřesněny před zahájením srazu (např. je možné, že orienťák vyhodnotíme ještě v sobotu večer...). Změna (zejména rozšíření) programu vyhrazena.
   
  Pravidla pro pohyb v areálu
  Po příjezdové cestě jezdit co nejpomaleji. Parkování je v případě pěkného počasí zajištěno na travnaté ploše nad koupalištěm. Na této ploše jezdit opět co nejpomaleji, žádné prudké rozjíždění ani brzdění. Pokud někdo plánuje více výletů po okolí, tj. bude častěji přijíždět a odjíždět, ať prosím parkuje mimo tuto plochu. V případě nepříznivého počasí bude parkování zajištěno u příjezdové cesty a pod koupalištěm. Kdo přijede se svým čtyřnohým miláčkem (psem) tak pro něj bude platit jediné a základní pravidlo. Pohyb psa je omezen pouze na prostor kolem kiosku (nikoliv na travnatou plochu) a potom na prostor k místu ubytování. Pohyb se sklem (většinou pivní půllitry) je vymezen pouze na prostor kolem kiosku! – toto pravidlo bylo v minulých letech hojně porušováno, proto Vás předem důrazně žádám o jeho dodržování !!!
  UPDATE:
  6.6.2006  - Teda, nerad bych to zakřiknul, ale máme slíbeno od prodejce vozidel Peugeot z Brna - konkrétně firmy FAMKO spol. s r.o., že v sobotu 15. 7. 2006 cca v době od 10 do 14 hodin nám přistaví k prohlídce dva své předváděcí vozy a sice Peugeot 207 a Peugeot 1007.
   
  Těšíme se na Vás!!
   
  Jirka Wolf        (602548057, jiri.wolf@cbox.cz, ICQ 24608863
  Trundik            (777125201, vladtrunda@volny.cz, ICQ 192843108
  Zoby                (zatím je jen do počtu)
   

   
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka

   

  Upozornění: Přihláška se stává závaznou po zaplacení poplatku na účet.


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×