Přejít na obsah
test

Říjnová historická výstava Peugeot v Olomouci


MilanF1
  • Milovníci Peugeotů si během října přijdou na své. V Olomouc City budou po celý měsíc k vidění historické i soudobé vozy značky Peugeot a bude probíhat výstava úspěchů značky. Ať už se jedná o výrobní milníky nebo sportovní úspěchy. Nebude chybět ani speciální program připravený především pro návštěvníky, kteří do Olomouce zavítají během víkendu. O sobotách a nedělích budou též probíhat různé soutěže o zajímavé ceny.

Budou vystaveny opravdu cenné kousky, můžete se těšit na tyto Peugeoty:

Peugeot 190s rok výroby 1929,

Peugeot 401 rok výroby 1935,

Peugeot 404 Cabrio,

Moto Peugeot 125 rok výroby 1944,

Moto Peugeot 110,

Moto Peugeot 175 (voj.).

Peugeot_401_001.jpg

Zdroj: Wikipedia

Nejen pohledem na vozy si můžete akci od ARTCOM GROUP s.r.o., autorizovaného prodejce Peugeot v Olomouci, užít. K vyzkoušení budou nové předváděcí vozy Peugeot. Nabídka vozů bude velmi proměnlivá, ale určitě se představí RCZ-R, 208 GTi a také nová 308 SW.

Očekávaný seznam nových vozů je následující:

Peugeot 301

Peugeot 308

Peugeot 308 CC

Peugeot 508

Peugeot 108

Peugeot 2008

Peugeot 3008

Peugeot 5008

Peugeot Boxer

Peugeot Partner

Peugeot Expert

Peugeot RCZ-R

Peugeot 208 GTi

2013_Peugeot_RCZ_-_First_Drive_%288734011292%29.jpg

Zdroj: Wikipedia

K vidění budou také elektrokola a bicykly Peugeot.

Opravdoví srdcaři, kterých je na klubu jistě mnoho, mohou navštívit butik se suvenýry a doplňky značky Peugeot.

Minisraz Peugeot Clubu 18. 10. 2014

Olomouc City můžete navštívit kdykoliv během měsíce října, ale pokud se chcete přidat k nám, nadšencům značky Peugeot, můžete přijet v sobotu 18. 10. a užijeme si tuto akci společně.

Jako účastníci našeho srazu nebudete omezováni, krom drobných organizačních úkonů. Jako je například zaparkování dle předem daného harmonogramu (podle modelů). Můžete se libovolně pohybovat po Olomouc City, prohlížet vozy, zhlédnout výstavu, vyzkoušet předváděcí vozy, zasoutěžit si o ceny a mnoho dalšího.

Máte-li v garáži zajímavý vůz od Peugeotu, ať už je to cabriolet, coupé nebo verze GTi/S16 apod., přivezte je ukázat. Jen mějte na paměti, že budeme parkovat venku. Bude-li příhodné počasí, přijede MilanF1 s vozem Peugeot 106 cabriolet, kterých jezdí opravdu málo.

V rámci našeho srazu bude přítomen i stánek s klubovými předměty a zástupci vedení klubu budou odpovídat na veškeré otázky. K dispozici bude i malé ohlédnutí za historií klubu.

Přihlasit se můžete zde dole v diskusi, na foru našeho klubu nebo na e-mailu organizátora: MilanF1@peugeot-club.com, nezapomeňte uvést údaje o voze, se kterým přijedete (model, rok výroby, motorizace, výkon, točivý moment, od kdy vůz vlastníte, kolik má vůz najeto, kolik jste najel vy, úpravy vozu, technické problémy). Tyto údaje budou použity při prezentaci našich vozů u Olomouc City.

Muzeum historických vozů

Abychom se celý den nepohybovali jenom v Olomouc City, odpoledne zavítáme do nedalekého muzea historických vozů. http://www.veteranarena.cz/cs/

Prohlídka bude odborně komentovaná (včetně technických specifikací motorů, systému odpružení, brzd, pneumatik a dalších) a bude mít délku 100 minut! Jen vězte, že je to kapacitně omezeno na 30 osob.

WP_20140516_001.jpg

Zdroj: Veteran Arena Olomouc

Cena za komentovanou prohlídku je 99 Kč / osoba. Není možné uplatnit žádné slevy na děti a studenty. Běžná vstupné stojí 149 Kč, snížené 95 Kč. Proto je vhodnější se zúčastnit naší komentované prohlídky.

Program je tedy znám, ale časový harmonogram zatím není přesně stanoven, protože se čeká na potvrzení speciální akce právě pro sobotu 18. 10.

Program:

9:00 až 10:00 příjezd účastníků

řazení dle modelů

10:00 až odpoledne – Přítomnost na akci v Olomouc City

poté - Návštěva muzea historických vozů

Těšíme se na hojnou účast.  Hlášení článek


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×