Jump to content
test
Sign in to follow this  

Rally Bohemia 2007 startuje již tento pátek!


Supetr
 • Po více než měsíční přestávce pokračuje čtvrtým podnikem Mezinárodní mistrovství ČR v rallye tradiční soutěží Rally Bohemia, která se uskuteční v termínu 15.-17. června.

  Soutěž odstartuje v pátek diváckou supererzetou na autodromu v Sosnové, v sobotu jezdce čeká 152 ostrých kilometrů na sedmi rychlostních zkouškách. V neděli jsou na programu sice jen čtyři RZ na dvou úsecích, ale jde o nesmírně náročné zkoušky, kterým vévodí více než 40 kilometrů dlouhý Navarov, který je nejdelší RZ v celém letošním mistrovství. Jede se dvakrát na samý závěr soutěže a náročností se snadno může poměřovat s RZ, které se běžně jezdí v mistrovství světa.

  206RC.jpg

  "Něco podobného u nás ještě nikdy nebylo. Dříve bylo často o vítězi rozhodnuto ještě před poslední erzetou, to se nyní nestane. Rozdíl dvaceti vteřin nebude nic znamenat a je možné, že její výsledek hodně zamíchá pořadím," řekl úřadující český mistr republiky Václav Pech na tiskové konferenci.

  Co se týče posádek a vozů, takovou bombu jako loni v podobě premiéry Peugeotu 307 WRC Štěpána Vojtěcha na českých tratích pořadatelé letos nezajistili.

  vojtech307.jpg

  Ale to neznamená, že fanoušek nebude mít na co koukat. Kromě české špičky sedlající Mitshubishi Lancer a Subaru Impreza různých specifikací budou moci fandové značky Peugeot držet palce Jiřímu Vlčkovi s Peugeotem 206 S1600, proti přesile vozů Honda Civic bude s Peugeotem 206 RC ve třídě N bojovat Honza Vaňáč a z Norska přijede s Peugeotem 306 S16 potrápit naše jezdce ve třídě A7 Nor Glenn Larsen.

  peu306.jpg

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×